Amazon’un Fire TV akış cihazları, Nintendo aksesuarları ve daha fazla ürün satışta


Çeşitli Fire TV akış cihazlarını ve indirimde olan daha fazla ürünü bulabileceğiniz Amazon.com’daki en son fırsatlara göz atın


Amazon.com’dan müthiş tasarruflar almaya devam ediyoruz. Son zamanlarda, şu anda yüzde 27 indirim alan Fire TV Stick 4K Max’i başlatan birkaç Fire TV akış ürününde harika fırsatlar gördük. Bu, 15 $ tasarruf sağladıktan sonra sadece 40 $ karşılığında bir tane alabileceğiniz anlamına gelir. Bu temelde Fire TV Stick 4K ile aynıdır, ancak daha hızlı, daha akıcı gezinme ve Wi-Fi 6 desteği sağlayacaktır. Bununla birlikte, Wi-Fi 6’yı umursamıyorsanız, bu seçenek 50 ABD dolarına satılsa ve şu anda satışta olmasa da yeni bir Fire TV Stick 4K satın alabilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Ayrıca, 10 $ ‘lık bir indirim kazandıktan sonra şu anda 20 $’ a giden Fire TV Stick Lite’ı da düşünmelisiniz. Fire TV Cube biraz daha pahalıdır, ancak eller serbest bir akış cihazına sahip olursunuz. Ayrıca bir Alexa Voice Remote ile birlikte gelir, ancak bunu sesli komutlarla çalıştırabilirsiniz. En iyi yanı, şu anda yüzde 42’lik büyük bir indirim alıyor olması, yani 70 $ karşılığında bir tane satın alabilirsiniz. Ve isterseniz, mevcut Fire TV akış cihazlarınıza Alexa ses kontrolleri eklemek için pakete Fire TV Blaster’ı da ekleyebilirsiniz ve bu, 15 $ indirim aldıktan sonra size yalnızca 20 $ mal olacak.

Nintendo ürünleri ve aksesuarlarıyla ilgili bazı ilginç fırsatlar da bulduk. Örneğin, yüzde 15 indirim aldıktan sonra 42 dolara satılan Nintendo Game & Watch: The Legend of Zelda’ya sahibiz. Bu ürün üç eksiksiz oyun içerir: The Legend of Zelda, Zelda II: The Adventure of Link ve The Legend of Zelda: Link’s Awakening. Ek olarak, Nintendo Switch için Hori Nintendo Switch Split Pad Pro Ergonomic Controller yüzde 16 indirim alıyor, bu da sizinkini 51 $ karşılığında alabileceğiniz anlamına geliyor. Bu, oyun seanslarınızı iyileştirecektir, çünkü bu Joycon’lar ara sıra bir acı olabilir.

Diğer fırsatlar, yüzde 22 tasarruf anlamına gelen 17 $ indirimden sonra 63 $ karşılığında satılan PNY 512 GB Elite USB 3.1 Gen 1 Type-C Flash Sürücüyü içeriyor. Depolama alanınızı genişletmek istiyorsanız, yüzde 18 indirimle 132 dolara satılan Sabrent 1 TB Rocket 4 Plus NVMe 4.0 Gen4 PCIe M.2 Dahili SSD Extreme Performance Solid State Drive’ı da düşünebilirsiniz.