Amazon’un Fire tablet fırsatları, belirli modellerde yüzde 50’ye varan indirim sağlayacak


Amazon şu anda belirli Fire tabletlerinde yüzde 50’ye varan oranlarda indirim yaptığından, bugünün fırsatlarına yeni bir tablet almak isteyenler için harika bir haberle başlıyoruz. Üst düzey Fire HD 10 Plus’tan çocuklar için özel olarak tasarlanmış varyantlar da dahil olmak üzere daha küçük seçeneklere kadar her şeyi bulacaksınız. Bu yüzden okumaya devam edin ve ilginizi çeken bir şey olup olmadığını kontrol edin.


Amazon’un en son teklifleri, 60 ABD doları tasarruf anlamına gelen yüzde 33’lük etkileyici bir indirim elde ettikten sonra yalnızca 120 ABD dolarına yeni bir Fire HD 10 Plus tablet satın almanıza olanak tanır. Bunlar anında yapılan tasarruflardır, dolayısıyla bunlara hak kazanıp kazanmadığınızı görmenize gerek yoktur. Bunun yerine, ürünü alışveriş sepetinize ekleyin ve kontrol edin. Uygun bir takasla fazladan yüzde 20 tasarruf etme şansına da sahip olacağınızı unutmayın. Reklam destekli modelinde 32 GB depolama alanına sahip 10,1 inç Full HD ekrana sahip yeni bir Fire HD 10 Plus tablet alacaksınız veya yüzde 30 indirim aldıktan sonra 134,99 $ karşılığında kilit ekranı reklamsız modeli seçeceksiniz. Daha fazla depolama alanı istiyorsanız, reklamlarla 159,99 ABD doları ve reklamsız 174,99 ABD dolarıyla başlayan 64 GB seçeneğini de düşünebilirsiniz, çünkü her ikisi de 60 ABD doları indirim alıyor.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU
Fire HD 10 Plus Tablet PBI

Amazon Ateşi HD 10 Artı

Amazon’un Fire HD 10 Plus tableti, Amazon’un piyasadaki en iyi tabletlerinden biridir. Büyük bir 10,1 inç FHD ekran, 32 GB depolama alanı ve diğer harika özelliklerle birlikte gelir.

Daha uygun fiyatlı seçeneklere geçtiğimizde, yüzde 33’lük bir tasarrufu temsil eden 50$’lık indirimin ardından 100$’dan başlayan Fire HD 10 tableti bulacağız. Bu size reklam destekli bir model kazandıracak, ancak reklamlardan 15 $ daha fazla kurtulabilirsiniz. Daha küçük bir 8 inç ekranla yaşayabiliyorsanız, yine 32 GB depolama ile başlayan Fire HD 8 tableti de tercih edebilirsiniz. Bu model, 40 $’lık bir indirimin ardından 50 $’dan başlar veya 65 $’a reklamsız modeli alın ve aynı 40 $’lık tasarrufa sahip olun. Diğer daha uygun fiyatlı seçenekler 40 dolardan başlıyor, bu yüzden devam edin ve kontrol edin.

Fire HD 8 Çocuk tableti Uzun

Kaynak: Amazon

Son olarak, Fire HD 8 Kids tablet ve Fire 7 Kids Pro tablet yüzde 50 indirim aldığından, en iyi tasarruf Amazon’un çocuklar için Fire tabletleriyle geliyor. Başka bir deyişle, çocuğunuz için yeni bir Fire HD 8 Kids tableti yalnızca 70$’a alabilirsiniz. Bu model 3 ila 7 yaş arası çocuklar için idealdir ve 8 inç HD ekran, 32 GB depolama alanı ve mavi, mor veya pembe olabilen Çocuklara Dayanıklı Kılıf ile birlikte gelir. Daha küçük olan Fire 7 Kids Pro tablet 50$’a satılıyor ve 6 yaşından büyük çocuklar için mükemmel ya da her ikisi de aynı fiyata mevcut olduğu için 3 ila 7 yaş arası çocuklar için normal Fire 7 Kids tableti alın.