Amazon’un en yeni Echo hoparlörleri ve daha fazla cihaz satışta


En yeni Amazon Echo ve diğer cihazlar indirimde olduğundan, piyasadaki en iyi akıllı hoparlörlerden bazılarında büyük paralar kazanabilirsiniz.


Şu anda Amazon.com’da satışta olan birkaç Echo akıllı hoparlör bulacaksınız; bu, size 15 $ tasarruf sağlayacak yüzde 30 indirim aldıktan sonra şu anda 35 $ karşılığında mevcut olan dördüncü nesil Echo Dot ile başlıyor. Bununla birlikte, uygun bir takasla yüzde 25’e varan tasarruf elde edebileceğiniz için yeni Dot’unuzu daha ucuza da alabilirsiniz.


En küçük Gen-4 Echo Dot, Amazon Music, Spotify, Apple Music ve daha fazlası dahil olmak üzere en sevdiğiniz hizmetlerden harika ses ve müziğiniz için sesle kontrol sağlayan şık, kompakt bir tasarıma sahiptir. Artı, yerleşik Alexa’ya sahip olursunuz, yani dijital asistanınızdan sorularınızı yanıtlamasını veya ihtiyacınız olan herhangi bir bilgiyi vermesini isteyebilirsiniz. Ve bu harika küçük hoparlörlerden bir çift alırsanız, aynı anda birden fazla odada melodilerinizi dinleyebileceksiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Ayrıca yerleşik bir saate sahip yeni bir Amazon Echo Do da edinebilirsiniz, ancak vanilya varyantı Kömür renginde de mevcut olduğundan renk seçenekleriniz Buzul Beyazı ve Alacakaranlık Mavisi ile sınırlı olacaktır. En iyi deneyimi istiyorsanız, 30 $ indirim aldıktan sonra 170 $ karşılığında bir Yankı ve iki Nokta içeren Çok Odalı Müzik Başlatma Kitine gitmenizi tavsiye ederim. Bu kurulum, arkadaşlarla küçük bir toplantı için harika bir ses sağlayacak veya arkanıza yaslanıp rahatlamanız için odanızı yumuşak melodilerle veya ilham almak için duymanız gereken her şeyi dolduracak.

Ayrıca, Echo Dot’un Çocuk sürümünü yüzde 33’lük bir tasarruf anlamına gelen 20$’lık bir indirimden sonra 40$’a puanlayabilirsiniz. Aynı mükemmel ses ve hizmetin yanı sıra ebeveyn denetimlerine ve kurulumunuza uygun bir Tiger veya Panda seçimine sahip olursunuz. Ve en uygun seçeneği istiyorsanız, önceki nesil Dot’u 15 $ indirimden sonra 25 $ karşılığında alabilirsiniz. Ve zaten Amazon ürünlerinden bahsettiğimiz için, yüzde 44’lük büyük bir indirimden sonra yeni bir birinci nesil Echo Show 5’i 45 $ karşılığında alabilirsiniz, bu da satın aldığınızda 35 $ tasarruf edebileceğiniz anlamına gelir.