Amazon’un en yeni Echo hoparlörleri ve daha fazla cihaz satışta


En yeni Echo akıllı hoparlörleri, Apple’ın HomePod mini’sini ve daha fazla cihazı indirimde bulacağınız için Amazon ve Target’taki en son fırsatlara göz atın


Bugünün fırsatlarını Amazon’un dördüncü nesil Echo akıllı hoparlörleriyle başlatıyoruz. İlk olarak, birinci sınıf ses, yerleşik Alexa ve daha fazlasını içeren normal Echo, Kömür, Alacakaranlık Mavisi veya Buzul Beyazı dahil olmak üzere üç farklı renk seçeneğinden herhangi birinde 40 ABD doları indirim aldıktan sonra şu anda 60 ABD dolarına satılıyor. Ayrıca, 20 $ indirimden sonra şu anda 30 $ karşılığında mevcut olan daha küçük Gen-4 Echo noktasını da seçebilirsiniz. Ve bu küçük akıllı hoparlörlerden birden fazlasına sahip olmanın, size daha iyi bir ses deneyimi sunmak için bağlanacaklarından stereo ses alacağınızı unutmayın.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Echo Dot, birleşik bir saatle de mevcuttur ve sizinkini 35 $ karşılığında satın alabilirsiniz. Bu, bir tane satın alabileceğiniz ve normal 60 $ fiyat etiketinden 25 $ tasarruf edebileceğiniz anlamına gelir ve yeni Echo Dots’unuzu bir Amazon Echo ile paketlemeyi seçtiğinizde işler daha iyi hale gelir, çünkü daha büyük Echo’yu iki küçük Echo Dot hoparlörle 120 $ karşılığında alabilirsiniz. , ve bu seçenek size 80 $ tasarruf sağlayacaktır. Ayrıca, Echo Sub artı iki Echo Dot akıllı hoparlörü 190 $ karşılığında alabilir, bu da 40 $ tasarruf etmenize yardımcı olur.

Daha uygun fiyatlı bir seçenek istiyorsanız, 2018’de piyasaya sürülen önceki nesil Echo Dot’u almayı düşünebilirsiniz. Bu model hala satın alınabilir ve sizinkini yüzde 50 indirimden sonra sadece 20 $ karşılığında alabilirsiniz. Zaten göz önünde bulundurmak için daha fazla seçenek aradığımızdan, şu anda 20 $ indirim gören Apple HomePod mini’ye göz atabilirsiniz, yani sizinkini Target’ta 80 $ karşılığında alabilirsiniz. Son olarak, akıllı bir hoparlör olmayan ancak gitar becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak LyxPro’nun Elektro Gitar Amfisi 20 Watt Amplifikatörünü de bulduk. Yine, yüzde 20 indirimden sonra 40 dolara bir tane alabilirsiniz, ancak bu amfiyi veya HomePod mini’yi istiyorsanız hızlı düşünmeniz gerekecek, çünkü bu iki ürün de gece yarısı orijinal fiyatlarına geri dönecek.