Amazon’un Echo Studio ev eğlence paketi şu anda Prime üyeleri için 100 $ indirimli


Amazon’un en yeni ve en güçlü akıllı hoparlörlerinde ve akıllı ekranlarında inanılmaz tasarruflar elde edin


Görünüşe göre şirket, 28 Eylül’de gerçekleşeceği iddia edilen yeni bir lansman etkinliği için davet göndermeye başladığından, yeni Amazon ürünlerinin duyurulmasına yaklaşıyoruz. Neyin geleceğine dair net bir fikir veya nelerin duyurulacağına dair bir ürün listesi yok. , ancak söylentiler, yeni bir Echo markalı hoparlörler, ekranlar, Ring ürünleri, Fire TV cihazları ve daha fazlasını görebileceğimizi gösteriyor. Bununla birlikte, Amazon’un son fırsatları mevcut yinelemelerin bazılarından tasarruf etmenizi sağlayacağından, en azından bazı yeni Echo akıllı hoparlörler ve akıllı ekranlar alabileceğimizi varsayabiliriz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Amazon’un son fırsatları size sadece 300 $ karşılığında yeni bir Echo Ev Eğlence Paketi kazandıracak. Bu paket genellikle 400 ABD Doları’na satılır, yani yüzde 25 tasarruf veya 100 ABD Doları tasarruf elde edersiniz. Her iki durumda da, bu harika kombinasyon, güçlü Echo Studio’yu ve kömür renginde iki adet dördüncü nesil Echo akıllı hoparlörü içerir. Tek başına Echo Studio size 200 $ ‘a mal olur, bu da ikinci Echo hoparlörünü ücretsiz olarak alacağınız anlamına gelir, bunların her birinin 100 $’ a satıldığını düşünürsek.

Echo Ev Eğlence Paketi PBI

Yankı Stüdyosu

Güçlü bas, dinamik orta aralık ve net yüksek sesler üretmek için beş hoparlörle donatılmıştır.

Ne yazık ki, bu fırsattan yararlanmak için Amazon Prime üyesi olmanız gerektiğinden, bu fırsat herkes tarafından kullanılamıyor. Bu nedenle, ekstra ödeme yapmak zorunda kalmadan size süper hızlı sevkiyat ve diğer avantajlar sağlayacak olan ücretsiz deneme ayı için harika bir an olabilir.

Ve Echo ürünlerinden bahsettiğimiz için, hala yüzde 41’lik çok çekici bir indirim alan ve sadece 65 $ karşılığında mevcut olan birinci nesil Echo Show 8’i de eklemeliyiz. Başka bir deyişle, yerleşik Alexa ile bu harika Echo akıllı ekranı alabilir ve 45 $ tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca, yüzde 53’lük çılgın bir indirimden sonra 40 dolara satılan daha uygun fiyatlı ikinci nesil Echo Show 5’i de düşünebilirsiniz. Veya yüzde 23’lük bir tasarruftan sonra çocuklarınız için 50 $ karşılığında bir tane alın.