Amazon’un Echo Dot’u, Samsung Sound Tower MX-T50 ve daha fazlası satışta


Amazon.com’da yeni bir Amazon Echo Dot’u ve Samsung, Bose’dan çeşitli hoparlör sistemlerini ve daha fazlasını satın alabilirsiniz.


Bazı harika fırsatlar almaya devam ediyoruz, ancak bu sefer Amazon.com’a gidiyoruz, burada en son Amazon Echo Dot’un 5 $ indirim aldığını, yani sadece 45 $ karşılığında bir tane alabileceğiniz anlamına geliyor. Şimdi, uygun bir cihazla ticaret yaptığınızda bu tasarruflar daha da artabilir. Şimdi, aralarından seçim yapabileceğiniz daha fazla seçenek var. Örneğin, şu anda 30 $ indirim alan Bose SoundLink Color II taşınabilir Bluetooth kablosuz hoparlörü alabilirsiniz, bu da sizinkini 99 $ karşılığında alabileceğiniz anlamına gelir. Ve şık olmak istiyorsanız, yüzde 29 indirimle Harman Kardon Onyx Studio 4 Kablosuz Bluetooth Hoparlörü de alabilirsiniz, bu da 61 $ tasarruf anlamına gelir, böylece 149 $ karşılığında bir tane alabilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Daha fazla güç istiyorsanız, 152 $ indirim alan Samsung Sound Tower MX-T50’yi 348 $’dan alabilirsiniz. Bu size 500 watt’lık yüksek güçlü çift yönlü hoparlörlerle stereo ses verecektir.

Samsung HW-Q67CT 38,6 inç 7,1 Kanal Ev Sineması Ses Sistemi de indirimde ve 152$ indirimden sonra 348$’a bir tane alabilir veya 100$ tasarrufla 180$’a LG 2.1-Kanal 300W Soundbar Sistemini alabilirsiniz. Ayrıca Corsair Virtuoso RGB kablosuz oyun kulaklığını 20 $ indirimden sonra 160 $ ​​karşılığında da bulacaksınız, eğer ilgileniyorsanız.

Diğer fırsatlar, kasada 50USINYDED promosyon kodunu girdiğinizde sadece 150 $’a sizin olabilen ve neredeyse yüzde 50’den fazla tasarruf sağlayan ODK Mobil Yüksekliği Ayarlı Ayakta Çalışma Masasını içeriyor. FelixKing Ergonomik Masa Koltuğu da yeni masanızla birlikte kullanmak için harika bir seçenek. Şu anda 35 $ indirim alıyor, yani 125 $ karşılığında bir tane alabilirsiniz. Son olarak, WD 4TB My Book Masaüstü Harici Sabit Sürücü, 101$ tasarrufla 79$’a sizin olabilir.

  • ODK Mobil Yükseklik Ayarlı Ayakta Çalışma Masası

  • FelixKing Ergonomik Masa Sandalye