Amazon’un Echo Dot’u, Samsung Galaxy S22 Ultra ve daha fazlası


Yankı Noktası

Yankı Nokta Uzun
Kaynak: Amazon


Kaynak: Amazon

Bugünün en iyi fırsatları seçimine, şu anda inanılmaz bir yüzde 44 indirim alan Amazon’un dördüncü nesil Echo Dot ile başlıyoruz, bu da 22 $ tasarruf ettikten sonra sadece 28 $ karşılığında bir tane alabileceğiniz anlamına geliyor. Echo Dot, seçtiğiniz Kömür, Buzul Beyazı ve Alacakaranlık Mavisi seçenekleriyle gelir ve yerleşik Alexa özelliğine sahiptir. Bu, Amazon Echo Dot’u evlerini daha akıllı hale getirmek isteyenler için mükemmel bir seçim haline getiriyor.

Işıklarınızı kontrol edebilecek, bildirimlerinizi alabilecek, e-postaları okuyabilecek, randevuları programlayabilecek ve daha fazlasını yapabileceksiniz. Ancak, Echo Dot’un harika ses verecek akıllı bir hoparlör olduğunu unutmayalım. İki veya daha fazla Echo ürününüz olduğunu varsayalım. Bu durumda, ayrı bir stereo sistem satın almak zorunda kalmadan olağanüstü stereo surround ses elde etmek için bunlar da sorunsuz bir şekilde bağlanacaktır.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Ayrıca sizi uyandırmak için odanıza bir Echo Dot koyabilir veya çocuklarınız için Echo Dot Kids versiyonunu yüzde 33 tasarruf sağlayan 20 $ indirimden sonra 40 $ karşılığında alabilirsiniz. Echo Dot Kids, çocuklarınızın odaları için mükemmel hale getiren ve ebeveyn denetimlerine sahip renkli bir işle birlikte gelir. Ve zaten çocuklar için Amazon ürünlerinden bahsettiğimiz için, şimdi 5 $ indirimden sonra 90 $ karşılığında mevcut olan yepyeni Echo Show 5 Kids’e de göz atmak isteyebilirsiniz.

Yankı Noktası

yankı noktası

Amazon Echo Dot, günümüzün en iyi ve en uygun fiyatlı akıllı hoparlörlerinden biridir. Yerleşik Alexa özelliğine sahiptir ve olağanüstü bir ses deneyimi sunmak için diğer Echo ürünleriyle otomatik ve sorunsuz bir şekilde bağlantı kurar.

Samsung Galaxy S22 Ultra

Samsung Galaxy S22 Ultra Uzun

Kaynak: Pocketnow

Özellikleri, devam eden indirimleri ve daha fazlası sayesinde Samsung Galaxy S22 serisi, tüm GOS skandalından sonra bile oldukça popüler. Örneğin, Amazon.com’da yüzde 17’lik bir tasarruf anlamına gelen 200 $’lık bir indirim kazandıktan sonra artık üst düzey Samsung Galaxy S22 Ultra’yı 1.000 $’a alabilirsiniz.

Samsung Galaxy S22 Ultra, uzun süredir devam eden Galaxy Note serisini ve altında tonlarca gücü hatırlatan güzel ve zarif bir tasarımla geliyor. Buna, giriş seviyesi sürümünde en son Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 işlemci, 8 GB RAM ve 128 GB depolama dahildir, ancak 1 TB depolama modelleri şu anda stokta yok gibi göründüğü için 512 GB depolama ve 12 GB RAM alabilirsiniz. .

Aynı 200 $ indirim, Samsung Galaxy S22 Plus ve temel model için geçerlidir; bu, sırasıyla 800 $ ve 700 $ karşılığında bir tane satın alabileceğiniz anlamına gelir. Ne yazık ki, bu iki cihaz kalem desteğinden yoksundur, ancak bu, dikkate alınması gereken harika seçenekler olmadığı anlamına gelmez.

Samsung Galaxy S22 Ultra Renkli Grafit

Samsung Galaxy S22 Ultra

Samsung Galaxy S22 Ultra, piyasadaki en iyi Android cihazlardan biridir. Birinci sınıf özelliklere, tonlarca güce, olağanüstü bir kameraya, ekran kalemi desteğine ve diğer harika özelliklere sahiptir.

Logitech G915 TKL

Logitech G915 TKL kablosuz klavye özellikli görsel

Kaynak: Pocketnow Videosu

Oyun çevre birimlerine dönersek, Logitech G915 TKL Tenkeyless Lightspeed Kablosuz RGB Mekanik Oyun Klavyemiz var ve yüzde 17 indirim aldıktan sonra 191 $’a satılıyor. yazmak ve oyun oturumlarınız için harika olacaktır. Yine de 19.99$ indirimden sonra 210$’a satılan lineer switch modelini de düşünebilirsiniz ancak bu seçenek sadece oyun oynamayı düşünenler için daha iyi olacaktır.

Daha uygun fiyatlı seçenekler arıyorsanız, şimdi yüzde 14 indirimle 171,04 ABD dolarına satılan Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mekanik Oyun Klavyesini de düşünebilirsiniz. Ve bu yine de bütçeniz için çok fazlaysa, yüzde 14 indirimle 69 ABD dolarına satılan RGB Arka Aydınlatmalı Gateron Kırmızı Anahtarlı Cooler Master CK552 Mekanik Oyun Klavyesine de göz atabilirsiniz.

Logitech G915 TKL Tenkeyless Lightspeed ürün kutusu resmi

Logitech G915 TKL

Logitech G915 TKL Tenkeyless Lightspeed Kablosuz RGB Mekanik Oyun Klavyesi, günümüzün en iyi oyun klavyelerinden biridir. Dokunsal, tıklamalı veya doğrusal anahtarlar arasında seçim yapmanızı sağlayan üç farklı konfigürasyonda gelir.

Philips Hue Beyaz A19 LED Akıllı Ampul

Philips Hue Beyaz A19 LED Akıllı Ampul uzun

Kaynak: Philips

Philips Hue White A19 LED Akıllı Ampul de indirimde ve 5 $ indirim aldıktan sonra 10 $ karşılığında bir tane alabilirsiniz. Ekstra nakliye ve işlem ücreti ödemek zorunda kalmayacakları için bu fırsat Prime Üyeler için mükemmeldir. Ancak, 25$’a ulaşmak için bu muhteşem ampullerden daha fazla satın alabilirsiniz, bu da onları evinize teslim etmek için biraz daha beklemeniz gerekse bile, ücretsiz gönderime hak kazanmanızı sağlar. İki ampul paketi, herhangi bir görünür tasarruf olmaksızın 19 dolara satılıyor, ancak matematiği yaparsanız, iki tek ampul satın almaktan daha iyidir.

Eviniz için diğer aydınlatma seçenekleri arasında yüzde 20 indirimden sonra 16 dolara satılan Otdair 188 LED Solar Light Outdoor yer alıyor. Bu dış mekan lambası, IP65 derecesine ve hareket sensörlerine sahiptir ve güneş enerjisiyle çalıştığı için uzun süre bunun için endişelenmenize gerek kalmayacak. Ve Govee Glide RGBIC Akıllı Duvar Lambaları, en son 44 $’lık tasarruftan sonra şimdi 108 $’a satılıyor. Mevcut tüm tasarrufları elde etmek için sayfa kuponunu eklemeyi unutmayın.

Philips Hue Beyaz A19 LED Akıllı Ampul

Philips Hue Beyaz A19 LED Akıllı Ampul

Philips Hue White A19 LED Akıllı Ampuller, evlerinin ışıklarını sesli komutlarla kontrol etmek isteyenler için harika bir alternatif. Bluetooth, Zigbee ile uyumludurlar ve Alexa ve Google Asistan ile mükemmel çalışırlar.

Rode NT1KIT Kardioid Kondenser Mikrofon

Rode NT1KIT Kardioid Kondenser Mikrofon Uzun

Kaynak: Rode

Son olarak, yüzde 12’lik bir indirimin ardından 236 ABD dolarına satılan Rode NT1KIT Kardioid Kondenser Mikrofon Paketinde tasarruf sağladık, bu da 33 ABD doları tasarruf anlamına geliyor. Bu mikrofon paketi, eski ünlü mikrofonları anımsatan bir ses imzasına sahipken aynı zamanda son derece düşük gürültü sergiliyor. Ayrıca, harici titreşimleri en aza indirmek için mikrofonun içinde askıya alınmış bir dönüştürücü ile birlikte gelir. Ayrıca, çizilmelere veya her türlü lekeye karşı direncini sağlamak için dayanıklı, askeri sınıf seramik bir katmanla kaplanmıştır.

Zaten harika bir mikrofonunuz olduğunu varsayalım. Bu durumda, size yüzde 13 tasarruf sağlayacak 20 $ indirimden sonra şu anda 129 $ karşılığında mevcut olan Rode Mikrofonları PSA1+ Profesyonel Stüdyo Kolunu da almayı düşünebilirsiniz.

Rode NT1KIT Kardioid Kondenser Mikrofon

Rode NT1KIT Kardioid Kondenser Mikrofon

Rode NT1KIT Kardioid Kondenser Mikrofon Paketi, 1 inç diyaframlı bir NT1 kondenser mikrofon, bir RM2 Halka Montaj Sehpası, bir mikrofon toz kapağı ve onu ses kaydı için mükemmel kılacak diğer harika özellikleri içerir.