Amazon’un Akıllı Termostat Kara Cuma anlaşmasıyla ısıtma faturanızdan tasarruf edin


Akıllı bir termostata geçmenin seveceğiniz ilk şeylerinden biri, içerideki sıcaklığı kontrol altında tutmanın ne kadar kolay olduğudur. Bu, Amazon Akıllı Termostat ve WI-Fi üzerinden güvenilir bir şekilde çalışan hızlı kontroller sunan Alexa uygulaması için geçerlidir. Amazon’dan olduğu için, bu termostat Alexa ile de çalışır, böylece yerden bile kalkmadan ısıyı açabilir veya fanı açarak havayı biraz dolaştırabilirsiniz. Bunun için ellerinizi battaniyenizin altından çıkarmanıza bile gerek yok.

Birçok enerji şirketi, akıllı termostatlar için indirimler veya indirimler de sunmaktadır, böylece termostatın maliyetinin bir kısmını daha fazla telafi edebilirsiniz. Bu indirimlerin birçoğunun zaman sınırları vardır, ancak bu nedenle daha sonra değil, daha erken ayarlamanız gerekir. Alexa uygulamasını telefonunuzda kurabilir ve Amazon’da bir Black Friday telefon fırsatından yararlanmaya karar verirseniz yeni bir cihazın yönetimini kolayca devralabilirsiniz.

Amazon Akıllı Termostat İncelemesi Kablolama

(İmaj kredisi: Samuel Contreras / Android Central)

Amazon Akıllı Termostat incelememde gördüğüm gibi, bu kompakt termostat, büyük net metin ve renkli simgelerle uzaktan kolayca okunabilir, böylece ısının çalışıp çalışmadığını hızlı bir şekilde anlayabilirsiniz. Tabii ki, aynı şey yaz geri döndüğünde klima için de geçerlidir. Aslında, büyük pencereleri doğuya bakan dairemde, Amazon Akıllı Termostat’ı her saat birkaç dakika hava sirkülasyonu yapacak şekilde ayarlamak, içerideki sıcaklığı tutarlı tutmaya yardımcı oldu ve klimayı biraz daha az çalıştırıyor gibi görünüyordu.