Amazon’un 50 $’lık Fire tabletinin yalnızca 90 günlük bir garantiyle geldiğini fark ettiniz mi?


Görünüşe göre Amazon’un 50 $ ‘lık bir Fire tableti piyasaya sürmek için yapmaya zorlandığı en büyük tavizlerden biri, garantisini bir yıldan üç aya düşürmekti.


Kendine saygısı olan çoğu cihaz üreticisi gibi, Amazon da Kindle e-okuyucularının, Fire Telefonlarının veya eyaletteki tabletlerinin kusurlarını, ilk satın alımınızdan sonraki bir yıl boyunca genellikle kapsar. Fire Kids Editions, elektrik ve mekanik arızalar da dahil olmak üzere her türlü olaya karşı 24 aylık endişesiz garantiye sahip olduğunuz için, bu kuralın tek dikkate değer istisnasıydı.


Ama şimdi ultra düşük maliyetli yeni Fire 7 de alışılmışın dışında olan 12 aylık yoldan sapıyor ve altılı paket halinde satın almanız için size daha fazla teşvik sunmuyor. Tam tersine, 50$ (veya yarım düzine birim için 250$) ödemeden önce iki kez düşünseniz iyi olur, çünkü 7 inçlik ürünün ilk üç ayında üretim kusurları göstermesi durumunda yalnızca ücretsiz olarak destekleneceksiniz. kullanmak.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Amazon, bugüne kadarki en ucuz Android sekmesini piyasaya sürdüğünde muhtemelen 90 günlük “sınırlı garanti ve hizmet” koşullarını gizlemedi, ancak elbette buna da kulak asmadı, bu yüzden uyarıyı ancak şimdi keşfediyoruz. ABD e-ticaret portalı.

Elbette daha uzun süre ücretsiz onarım garantisi almak isteyen kişiler için basit ve o kadar da pahalı olmayan bir geçici çözüm var, yani 9,99 dolardan başlayan genişletilmiş SquareTrade koruma planları. 10 dolar size “normal kullanımdan kaynaklanan arızalara” ve düşme ve dökülme olaylarına karşı yılda bir teminat verir, 16 dolar sizi iki yıl boyunca sigortalı tutar ve 22 dolar koca bir 36 ay için sigortalı tutar.

Ayrıca, aklı başında hangi Android tutkunu üç yıl boyunca mütevazı bir 1.024 x 600 görüntü sporu, 1 GB RAM’li tablet kullanmayı planlar ki?’

Kaynak: Amazon
Yoluyla: e-Kitap Okuyucu
SquareTrade koruma planları burada mevcuttur