Amazon’un 12 günlük fırsatları, harika bir Yankı cihazları listesiyle başlıyor


Amazon, son 12 günlük fırsatlarını yeni başlattı ve birçok Echo ürününde harika indirimler ve çok daha fazlasını içeriyor


Amazon bize harika fırsatlar ve bu fırsatlar Amazon Echo cihazlarıyla ilgiliyse daha fazlasını vermeyi bırakmıyor. Şu anda Amazon’un 12 günlük fırsatları yeni başladı ve birçok üründe indirim getiriyor.


Hemen şimdi Amazon.com’a gidebilir ve bu bağlantı aracılığıyla çok çeşitli fırsatlar arasında arama yapabilirsiniz, ancak ilginizi çekebilecek birkaç cihaz da seçtik. Bir göz atın ve sizin için en iyi olanı seçin.

  • Alexa in Plum ile Amazon Echo Dot 3. Nesil, yalnızca 22 ABD Doları karşılığında ve 25 ABD Dolarından fazla satın aldığınızda ücretsiz siparişlerle sunuluyor. Bu akıllı hoparlörün genellikle 49,99 ABD doları olduğunu unutmayın, böylece mükemmel bir şekilde iki tane alabilir ve yine de biraz tasarruf edebilirsiniz.
  • Ebeveyn denetimleri ve 2 yıl sorunsuz garanti ile çocuklar için tasarlanmış bir Echo olan Echo Dot Kids Edition, normal fiyatından 30 $ daha düşük olan 39,99 $ karşılığında da mevcuttur.
  • 10.1 inç HD ekrana sahip 2. Nesil Echo Show, 60 $ indirimle 169.99 $.
  • Alexa özellikli Echo Show 5 kompakt akıllı ekran, 40 ABD Doları tasarruf etmenizi sağlar, yalnızca 49,99 ABD Doları ödemeniz gerekir ve ücretsiz gönderim alırsınız
  • Yepyeni 3. Nesil Echo akıllı hoparlör ayrıca 40$’lık bir indirim alıyor, yani sizinkini 60$’a alabilirsiniz.
  • Son olarak, 8 inç HD ekrana sahip Echo Show 8 sadece 80 $.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU