Amazon Smart Thermostat ve Nest Thermostat: Doğru HVAC yükseltmesini seçin


Nest adı bu noktada neredeyse akıllı termostatlarla eşanlamlıdır ve bunda şaşılacak bir şey yok: Şirket, ikonik bir tasarım ve mükemmel entegrasyonla yıllardır en iyi çözümlerden bazılarını üretiyor. O zamandan beri, en büyüklerinden biri Amazon olmak üzere daha fazla şirket bu pazara girmeye çalıştı.

Amazon Akıllı Termostat, Alexa ile iyi bir entegrasyon ve hoş bir tasarıma sahip, yeni veya kullanılmış bulabileceğiniz en ucuz akıllı termostatlardan biridir. Nest’in bazı özelliklerinden yoksun olsa da düşük fiyatıyla bunu fazlasıyla telafi ediyor.

Amazon Akıllı Termostat ve Nest Termostat: Hangi özelliklere ihtiyacınız var?

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yuva Termostatı

(İmaj kredisi: Android Central)

Şimdiye kadar geleneksel bir termostat kullandıysanız ve yükseltmeyi düşünüyorsanız, tam olarak hangi özellikleri kullanmak isteyeceğinizi bilmek zor olabilir. Birçok insan için, sıcaklığı internet bağlantısı olan herhangi bir yerden kontrol edebilmek birincil çekiciliktir. Diğerleri için, evden uzaktayken otomatik olarak daha verimli, optimize edilmiş ayarları kullanmanın sağladığı potansiyel enerji tasarrufu, buna değecektir.