Amazon Luna oyun hizmeti, Prime Day’den itibaren herkes tarafından kullanılabilir


Amazon, Luna oyun hizmetini geçen yıl başlattı, ancak bu bir…


Amazon, Luna oyun hizmetini geçen yıl başlattı, ancak şimdiye kadar çevrimiçi bir davet hizmetiydi. Şirket, 21 ve 22 Haziran’dan itibaren herkese açık hale getireceğinden, bu durum yakında değişecek.


Bugün Amazon, Prime üyelerinin erken erişim için davet talep etmeden Amazon Luna’daki oyunlara erişmesine olanak tanıyan bir promosyon yayınladı. Ancak bir püf noktası var, 7 günlük bir deneme olan Luna+’yı başlatmanıza izin veriyor. 7 günlük deneme süresinden sonra iptal edebilir veya ayda 5,99 ABD doları ödemeye devam edebilirsiniz. Deneme, Control, GRID ve Metro Exodus gibi oyunları içeriyor, kütüphanede çok daha fazla oyun var.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU
Amazon Luna+ Erken Prime Erişimi

Amazon Luna oyun hizmeti şu anda yalnızca ABD’de çalışmaktadır ve Windows PC, Mac, Fire TV, iPhone, iPad ve “belirli Android cihazlarda” mevcuttur – ne yazık ki henüz desteklenen cihazların bir listesini bulamadık. Hizmet, Amazon’un kendi Luna denetleyicisi, PS4, Xbox One ve belirli Bluetooth denetleyicilerinin yanı sıra klavye ve fare ile uyumludur.

Ayrıca Ubisoft+’a ayda 14,99 ABD doları karşılığında kaydolabilirsiniz. Aynı anda cihazda 1080p/60 fps’ye kadar akışla sınırsız saat oyun içerir. Ek olarak, Ubisoft Connect Uygulaması aracılığıyla oyunların PC sürümlerini ve daha fazlasını indirmenize olanak tanır.

Amazon ayrıca Luina Controller’ı %30 indirimli sunuyor, ancak şu anda stokta yok. Bir tane almaya karar verirseniz, sizi Amazon’un sitesine götürecek ve mevcut olup olmadığını kontrol etmenizi sağlayacak aşağıdaki bağlantıya göz atın. Amazon Luna’yı henüz denediniz mi veya Prime gününde ücretsiz denemeyi kullanarak denemeyi planlıyor musunuz? Yorumlarda bize bildirin!

amazon-luna-oyun-denetleyici

Amazon Luna Oyun Denetleyicisi

Amazon’un bulut oyun hizmeti Amazon Luna’da oyun oynamak için yapılmış yüksek performanslı bir oyun kumandası.