Amazon Kindle Scribe ve Onyx Boox Note Air 2 Plus: Hangi e-mürekkep tableti en iyisidir?


Pek çok kişi için Kindle Scribe, aslında e-kitap okumaktan daha fazlasını yapmanıza izin veren bir e-mürekkep okuyucusuna ilk bakışlarıdır. Ancak Onyx Boox ve Remarkable gibi diğer markalar, e-mürekkep tabletlerini yıllardır bir kalemle birleştirdiler. Öyleyse soru şu ki, Amazon’un yeni gelenleri daha deneyimli şirketlerle nasıl eşleşiyor?

Onyx Boox, aralarından seçim yapabileceğiniz bir düzineden fazla e-mürekkep seçeneğine sahiptir, ancak Amazon’un yeni amiral gemisi e-okuyucusuyla karşılaştırmak için en iyi premium seçenek olarak Onyx Boox Note Air 2 Plus’ı seçtik. Spesifikasyonlardan özelliklere, Amazon Kindle Scribe’ın rakiplerle nasıl eşleştiği hakkında bilmeniz gerekenler burada.

Amazon Kindle Scribe ve Onyx Boox Note Air 2 Plus: Özellikler ve tasarım

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Amazon'un yeni Kindle Scribe'ı.

Amazon Kindle Yazarı. (İmaj kredisi: Amazon)

Amazon’un Amazon Kindle Scribe hakkında paylaştığı bilgilere göre, otomatik ayarlanan ışık, hafif tasarım ve haftalarca süren pil ömrü ile piksel açısından zengin bir ekranla diğer Kindle e-okuyucularının kalitesini koruyor gibi görünüyor. Amazon, tabletin işlemcisini veya RAM’ini açıklamadı, ancak bu, e-kitap okumaktan daha fazlasını yapan bir e-mürekkep tableti için daha önemli.