Amazon Kindle Scribe 2023 için en iyi durumlar


Amazon nihayet bize Kindle Scribe biçiminde not alma işlevlerine sahip büyük bir e-okuyucu verdi. Bu 10,2 inç E Ink güzelliğine hayran kaldıysanız, bu kadar büyük oranlara sahip bir tabletin düşürüldüğünde hasar görme olasılığının çok daha yüksek olduğunu bilin. Alabileceğiniz en iyi güvenlik önlemi, Kindle Scribe’ınız için harika bir kılıf almaktır. Cihazın boyutu çok büyük olduğundan, stand gibi ek işlevlerle gelen bir şey almaya çalışın. Alabileceğiniz en iyi Kindle Scribe kapaklarını bir araya getirdik, bu yüzden arkanıza yaslanın ve devam edin.

Tüm doğru Kindle Scribe kılıfları

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

En iyi Kindle Scribe kılıfları korur ve hizmet eder

Kindle Scribe, Amazon için bir ilk. Popüler E Ink tabletlerinin aksine, en iyi Kindle e-okuyucularında bile Scribe ortaya çıkana kadar yazma girdisi yoktu. Kindle Scribe, okumak ve yazmak için bol miktarda ekran alanı sağlayan birinci sınıf bir cihaz olduğundan, onu yıllarca ilk günkü durumunda tutmak için elinizden gelenin en iyisini yapmak istersiniz. Tabii ki, bu, Kindle Scribe’ınız doğru durumda giyindiğinde kolayca elde edilir.