Amazon Halo Rise’da hangi sensörler var?


Amazon Halo Rise’da hangi sensörler var?

En iyi cevap: Hareket ve solunum sensörleri. Amazon Halo Rise, derin uykudayken doğru uyku takibi sağlamak için hareketinizi ve nefesinizi yakalayabilen çeşitli sensörlere sahiptir. Yatağınızın başucuna yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır ve cildinizle temas gerektiren giyilebilir sensörlerin aksine sessiz, temassız sensör teknolojisi kullanır.

Amazon Halo Yükselişi nedir?

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Amazon Halo Rise, giyilebilir cihazların aksine uyku ve uyku aşamalarınızı takip etmek için vücudunuz ve cildinizle temas gerektirmeyen yeni bir başucu uyku izleyicisidir. Bunun yerine, vücudunuzun hareketini ve nefes alıp vermesini ölçen temassız sensör teknolojisini kullanır. Bu veriler daha sonra uyku aşamalarını hesaplamak için kullanılır.

Ancak doğru takibi sağlamak için Amazon Halo Rise’ı ideal bir yere yerleştirmeniz gerekir. Ana üniteyi aynı yükseklikte veya şilteden en fazla 8 inç yukarıda konumlandıran metal ayak ile yatağınızın yanında olmalıdır. Yüzünüz vücudunuzun üst kısmına dönük olmalı ve sizden en fazla bir kol mesafesi uzakta olacak şekilde konumlandırılmalıdır. Sensörle aranızda yatak dışında herhangi bir nesne olmadığından emin olun. Yatağın aynı tarafında yatan kendisine en yakın kişiyi takip edecek.

Bir masada Amazon Halo Rise

(İmaj kredisi: Amazon)

Bu, hiçbir şey giymenize ve hatta bir cihazı şarj etmenize gerek olmadığı anlamına gelir: Amazon Halo Rise komodininizde takılı kalır ve aynı zamanda bir uyandırma ışığı ve akıllı alarm olarak da kullanılabilir. Ayrıca odadaki sıcaklığın yanı sıra nem ve ortam ışığını da izler. Ünite bir Wi-Fi bağlantısı gerektirir.