Amazon Fire TV yayıncı serisinin tamamı satışta, yüzde 43 tasarruf sağlıyor


Yangın TV Çubuğu 4K Maks

Fire TV Çubuğu 4K Maks Uzun
Kaynak: Amazon


Kaynak: Amazon

Amazon, belirli modellerde yüzde 43’e varan tasarruflarla tüm Fire TV akış cihazlarında bazı harika fırsatlar sunuyor. İlk olarak, piyasadaki en güçlü akış ürünlerinden birine sahibiz, çünkü Fire TV Stick 4K Max şu anda yüzde 18 indirim alıyor, bu da bunlardan birini 45 dolara seçebileceğiniz anlamına geliyor. Buna ek olarak, Fire TV Stick 4K Max akış cihazı, TV’nizi kontrol etmenize de izin verecek bir Alexa Ses Kontrolü ile birlikte gelir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Fire TV Stick 4K Max, orijinal Fire TV Stick 4K’dan yüzde kırk daha güçlüdür, yani daha hızlı uygulama başlatma ve daha akıcı gezinme sağlar. Ayrıca, bu seçeneğin Wi-Fi 6’yı desteklediğini de unutmamak gerekir ki bu da daha akıcı 4K akış anlamına gelir. Ayrıca Dolby Vision, HDR, HDR10+ ve sürükleyici Dolby Atmos sesi destekler. Netflix, HBO Max, YouTube, Prime Video, Disney Plus, Hulu ve daha fazlası dahil olmak üzere mevcut en iyi akış hizmetlerini içeren geniş uygulama galerisinden de bahsetmeliyiz.

Fire TV Stick 4K Max akış cihazı ürün kutusu resmi

yangın tv çubuğu 4K max

Fire TV Stick 4K Max, Amazon’un en güçlü Fire TV akış cihazıdır. Dolby Vision, HDR, HDR10+, Wi-Fi 6 ve piyasadaki en iyi akış hizmetlerini destekler.

Yangın TV Küpü

Yangın TV Küpü Uzun

Kaynak: Amazon

Sırada, yüzde 42’lik devasa bir indirim elde ettikten sonra 50 $ tasarruf sağlayan Fire TV Cube var. Hexa çekirdekli işlemcisi sayesinde Fire TV Cube, hızlı, akıcı bir 4K akış deneyimi sunan Amazon’un en güçlü Fire TV akış medya oynatıcısıdır. Ayrıca en yeni Alexa Voice Remote’u içerir, ancak Alexa’dan en sevdiğiniz içeriği yalnızca sesinizle yayınlamasını isteyebileceğiniz için buna gerçekten ihtiyacınız olacak gibi değil.

Fire TV Cube ayrıca yerleşik bir hoparlörle birlikte gelir, böylece TV’niz kapalıyken bile Alexa’dan hava durumunu kontrol etmesini, ışıkları kapatmasını ve daha fazlasını isteyebilirsiniz. Ayrıca en iyi akış hizmetleri, Dolby Vision, HDR, HDR10+, Dolby Atmos ses ve daha fazlası için destek alacaksınız.

Yangın TV Küpü

Hexa çekirdekli işlemcisi sayesinde Amazon’un en güçlü akış cihazı. Dahili bir hoparlörle birlikte gelir, böylece Alexa Voice Remote’unuzu elinize almadan doğrudan favori içeriğinizi yayınlamasını isteyebilirsiniz ve TV’niz kapalıyken bile kullanabilirsiniz.

Yangın TV Çubuğu 4K

Yangın TV Çubuğu 4K Uzun

Kaynak: Amazon

Fire TV Stick 4K, etkileyici 4K içerik ve yüzde 30’luk çok cazip bir indirim sağladığı için Amazon’un akış çubuğu cihazlarındaki en iyi seçeneklerden biridir. Bu, yeni Fire TV Stick 4K’nızı 15$’lık tasarruftan sonra yalnızca 35$’a alabileceğiniz anlamına gelir. Bu yayın çubuğu, Wi-Fi-6 yönlendiricisi olmayanlar için harika olacak çünkü Fire TV Stick 4K Max’in daha yüksek hızlarından yararlanamayacaksınız. Yine de en yeni Alexa Voice Remote, Dolby Vision, HDR ve HDR10+ desteğiyle 4K Ultra HD içeriği, Dolby Atmos ile harika bir ses deneyimi ve daha fazlasını elde edersiniz.

Fire TV Stick 4K akış cihazı ürün kutusu resmi

Yangın TV Çubuğu 4K

Fire TV Stick 4K, daha ucuza bir 4K akış cihazı, devasa bir uygulama galerisi, Dolby Vision, HDR ve HDR10+ ve Dolby Atmos ses isteyenler için mükemmel bir seçenektir.

Yangın TV Çubuğu Lite

Fire TV Stick Lite Uzun

Kaynak: Amazon

Fire TV Stick Lite, Amazon’un akış koleksiyonundaki en uygun fiyatlı seçenektir. Cebinizde 10 $ tutmanıza yardımcı olacak yüzde 33’lük bir indirim aldıktan sonra şu anda yalnızca 20 $ karşılığında mevcut. Fire TV Stick Lite ayrıca bir Alexa Voice Remote özelliğine sahiptir, ancak bu Lite sürümüdür, bu da TV kontrollerini alamayacağınız ve görüntü kalitesinin HD ile sınırlı olacağı anlamına gelir. Ayrıca muhteşem bir uygulama galerisine ve Netflix, Prime Video, Disney+ ve daha fazlasından sonsuz eğlenceye erişebileceksiniz. Ayrıca, SLING TV, YouTube TV ve diğer aboneliklerle en sevdiğiniz canlı TV’yi, haberleri ve sporları da izleyebileceksiniz.

Amazon Fire TV Çubuğu Lite

Fire TV Stick Lite, en sevdikleri içeriği uygun bir bütçeyle izlemek isteyenler için Amazon’un en iyi yayın çubuğu seçeneğidir. İçeriği yalnızca HD çözünürlükte izleyebileceksiniz, ancak biraz para biriktirmeniz gerekiyorsa bu yine de oldukça iyi.

Yangın TV Püskürtücü

Fire TV Blaster Uzun

Kaynak: Amazon

Son olarak, en iyi anlaşma, şu anda yüzde 43 indirim alan ve bu da 15 ABD Doları tasarruf sağlayan Fire TV Blaster ile geliyor. Bu, yeni Fire TV Blaster’ınızı yalnızca 20$’a satın alabileceğiniz anlamına gelir. Bu bir akış cihazı değildir, ancak TV’nize ve soundbar’ınıza güç ve ses için Alexa ses kontrolleri ekleyecektir; bu, bu ürünün özelliklerinden yararlanmak için uyumlu Fire TV ve Echo cihazlarına sahip olmanız gerektiği anlamına gelir. Şimdi, bu anlaşmada tetiği çok hızlı çekmeyin, çünkü öncelikle Fire TV akış cihazınızın Fire TV Stick (1. Nesil), Fire TV (1. Nesil) dışında kalan Fire TV Blaster ile uyumlu olduğundan emin olmanız gerekir. Nesil) veya Fire TV (2. Nesil).

Yangın TV Püskürtücü

Amazon Fire TV Blaster, Amazon Fire TV akış cihazlarınıza Alexa ses kontrolleri eklemek için mevcut en iyi araçtır.