Amazon Fire TV Cube (2022) incelemesi: Daha hızlı ve daha akıllı, ancak birkaç uyarı ile


En iyi akış cihazlarını ararken, muhtemelen Fire TV Stick 4K veya Google TV’li Chromecast gibi bir şeye bakıyorsunuzdur. Ancak, fiyat spektrumunun üst ucundaki seçenekler için hala bir pazar var, bu da en iyinin mutlak en iyisini istiyorsanız, herhangi bir fedakarlık yapmanız gerektiğini hissettirmiyor.

Amazon Fire TV Cube’un devreye girdiği yer burasıdır ve Apple TV 4K (2022), Roku Streambar Pro ve NVIDIA Shield TV’nin beğenisini alır. Bu, 2018’de piyasaya sürülen orijinal Fire TV Cube ve 2019’da piyasaya sürülen 2. nesil modelin ardından Amazon’un en üst düzey akış kutusunun üçüncü yinelemesini işaret ediyor. Ve en son model bazı değerli yükseltmeler sağlarken, dik fiyat etiketini garanti etmek için gerçekten yeterli mi?

Amazon Fire TV Cube (2022): Fiyat ve erişilebilirlik

Amazon Fire TV Cube (2022) Alexa Voice Remote ile ona karşı desteklenmiş

(Resim kredisi: Andrew Myrick / Android Central)

Amazon Fire TV Cube (2022), Ekim 2022’nin sonuna doğru resmi olarak piyasaya sürülmeden önce Eylül 2022’de duyuruldu. Perakende fiyatı 139.99 $ olan tek bir seçenek var, ancak Amazon ayrıca yeni Alexa Voice Remote Pro veya Amazon IR Extender Cable’ı içeren paketler de sunuyor. Bu seçenek, daha yüksek depolama yapılandırmaları olmadan 2GB RAM ve 16GB yerleşik depolama alanı ile donatılmıştır.