Amazon Fire Tablet’te ekran görüntüsü nasıl alınır?


Amazon, çevrimiçi alışveriş denilince birçok kişinin aklına gelen ilk yerlerden biri olsa da, kendi başına oldukça harika araçlar da üretiyor. Amazon Fire tablet serisi, sıradan içerik tüketiminden üretkenliğe kadar çeşitli kullanım durumları sunar. Hangi tableti kullanırsanız kullanın, bir Amazon Fire tablette ekran görüntüsü almak isteyeceğiniz bir an gelebilir. Endişelenme – seni koruduk.

Amazon Fire tablette ekran görüntüsü nasıl alınır?

Ekran görüntüsü almak, Samsung’unkiler gibi popüler Android telefonlarda olduğu gibidir. İşlem nispeten basittir ve Fire 7, Fire HD 8 veya daha büyük Fire HD 10 kullanıp kullanmadığınıza bakılmaksızın Amazon Fire tabletinizde ekran görüntüsü almanıza yardımcı olacak adımlar aşağıda verilmiştir.

  1. Gitmek ekran, uygulama veya web sayfası yakalamak istiyorsun.
  2. Fiziksel basın ve basılı tutun ses kısma ve güç düğmesi aynı zamanda.
  3. Ekranda bir animasyon görecek ve bir ses duyacaksınız. ekran görüntüsünü onayla alındı.
  4. Ekranın üst kısmında, bir bildirim görünecek ekran görüntüsünü Paylaşma, Düzenleme veya Silme seçenekleriyle.

(İmaj kredisi: Android Central)

Ekran görüntüleri alındıktan sonra, tüm ekran görüntülerinizi görüntülemek için Amazon Fire tabletinizdeki Fotoğraflar uygulamasına gidebilirsiniz. Oradan, gerektiğinde bunları paylaşabilir, düzenleyebilir ve silebilirsiniz. Fotoğraflar uygulaması, fotoğraflarınızı buluta otomatik olarak yedekleyebilir ve isterseniz bu yedeklemeye ekran görüntüleri dahil edilebilir.