Amazon Fire Tabletiniz için hangi boyutta microSD kart satın almalısınız?


Amazon Fire Tabletiniz için hangi boyutta microSD kart satın almalısınız?

En iyi cevap: Fire Tablet ortam depolama ihtiyaçlarınızı karşılamak için 128 GB veya 200 GB microSD kart almanızı öneririz. Bu, çoğu insan için fazlasıyla yeterli depolama alanı olacaktır.

Neden bir microSD karta ihtiyacınız var?

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Dışarıda bu kadar çok harika içerik ve çevrimdışı görüntüleme için indirme yeteneği ile, Amazon Fire Tablet için hangi boyuttaki microSD kartın en iyi olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Amazon’un popüler Fire Tablet serisi, çevredeki en iyi Android tabletler arasındadır ve düşük bir fiyata harika bir eğlence cihazı sağladıkları için sevilirler, ancak bu düşük fiyatın bir nedeni, dahili depolama miktarının düşük olmasıdır.

Neyse ki, bu harika Fire tabletler bir microSD kart aracılığıyla genişletilebilir depolama sunuyor. Kullandığınız Fire tablete bağlı olarak yalnızca 16 GB dahili depolama alanınız olabilir, bu nedenle çok sayıda medya içeriği indirmek istiyorsanız biraz ek depolama alanı almak harika bir fikirdir.