Amazon Fire HD 8 Kids vs. Fire 7 Kids: Çocuğunuz için hangi tablet?


Amazon, Fire tablet serisini ve Kids tabletlerini sürekli güncelleme konusunda harika bir iş çıkarıyor ve Fire HD 8 Kids vs. 7 Kids’e bakıldığında, bu güncellemeler oldukça memnuniyetle karşılanıyor. Bu tabletler, çocuklar için sevecekleri nispeten düşük maliyetli bir tablet seçeneği sunar ve ebeveynler bunları teslim etmekten çekinmez. Fire Kids tabletlerinde bulunan ebeveyn denetimleri, tüm teknolojilerin en iyilerinden bazılarıdır ve derlenmiş çocuk içeriği, her yaştan çocuk için yeterince geniştir. Ancak, yüzeyde, Fire HD 8 Kids ve 7 Kids arasında sadece 1 inçlik bir fark var, peki hangisini seçmelisiniz?

Amazon Fire HD 8 Kids vs. Fire 7 Kids: Tek fark boyut değil

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Amazon Fire HD 8 Çocuk (2022) Mavi

(İmaj kredisi: Amazon)

Fire HD 8 Kids, Amazon’un çocuklara yönelik Fire tablet serisinin tam ortasında yer alır, ancak yetenek en üsttedir. Amazon Fire HD 10 Kids Pro deviyle aynı ekran boyutuna veya çözünürlüğe sahip olmasa da, daha küçük tablet aynı ham güce sahip. 7 inçlik modelin etkileyici teknik özellikleri olmasa da, daha pahalı olan muadilleri gibi harika ebeveyn denetimleri ve çocuk içeriğine sahip.