Amazon Fire HD 8 için En İyi Hızlı Şarj Cihazları (2020)


Amazon, son derece popüler olan Fire HD 8 tabletini 2020’de güncellediğinde, ona uzun süredir gecikmiş bir özellik olan modern bir USB Type-C bağlantı noktası da ekledi. 2022 revizyonu, öncekinden biraz daha iyi performansla geliyor ve USB-C bağlantı noktası artık tabletin pilini 2,5 saatin altında tamamen şarj etmek için kullanılabiliyor. Ancak Amazon’un Fire HD 8 ile birlikte gelen şarj cihazı oldukça yavaş. Bu nedenle, yeni tabletinizin şarj olması için saatlerce beklemek istemiyorsanız, Fire HD 8 için bu hızlı şarj cihazlarından birini almayı düşünün. tabletler, diğerleri dizüstü bilgisayarları bile şarj edebilir.

Amazon Fire HD 8 cihazınızı ve diğer birçok cihazı bu şarj cihazlarıyla hızlı şarj edin

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bunlar, Amazon Fire HD 8 için en iyi hızlı şarj cihazlarıdır.

Kesinlikle Samsung Galaxy Tab S8 Ultra gibi bir şeyle rekabet edemese de (yeni sekmede açılır)Amazon’un Fire HD 8’inin 2022 revizyonu, her nesilde bir dizi faydalı güncelleme sayesinde en iyi Android tabletler arasında yer almaya devam eden son derece kapsamlı bir cihaz olmaya devam ediyor. (yeni sekmede açılır) orada mevcut. Öne çıkan pek çok özelliği arasında, yerleşik pilin önceki nesil modellerin sahip olduğu arkaik microUSB bağlantı noktasıyla elde edilmesinin imkansız olduğu hızlarda çalışmasını sağlayan modern bir USB-C bağlantı noktası vardır. Bununla birlikte, Amazon tableti cimri bir 5W duvar adaptörüyle paketlediğinden, bu hızları elde etmek için hala hızlı bir şarj cihazına ihtiyacınız var.