Amazon Fire 7 Kids tablet incelemesi: bütçe çocuk tabletlerinin tacı hiçbir yere gitmiyor


Ebeveynler tabletleri hem kendileri hem de çocukları için sever. Çalışmak, öğrenmek, eğlenmek ve rahatlamak için harika olan kullanışlı cihazlardır. Bununla birlikte, bir çocuğa bir tablet verirken ebeveynlerin, cihazın kullanımının kolay olduğundan, uygun içeriğe sahip olduğundan ve özellikle küçük çocuklar için güvenli olduğundan emin olmaları gerekir. Amazon Fire 7 Kids tablet tam olarak bunun için yapılmıştır.

Amazon, yıllar boyunca çocukları düşünerek tabletler sağlayarak harika bir iş çıkardı. Fire 7 Kids, tüm Amazon Kids tablet serisi arasında en erişilebilir fiyata sahip giriş seviyesi cihazdır. Ancak 2022 modeli ile orta seviye Amazon Fire HD 8 Kids ile arasındaki fark eskisi kadar geniş değil. Çocuklarım ve ben son birkaç haftayı Amazon Fire 7 Kids 2022 kullanarak geçirdik ve fiyat artışına değip değmeyeceğine karar vermenize yardımcı olmaya hazırız.

Amazon Fire 7 Kids: Fiyat ve bulunabilirlik

Amazon Ateşi 7 Çocuklar 2022

(İmaj kredisi: Chris Wedel/Android Central)

Amazon, 18 Mayıs 2022’de standart Fire 7 tabletle birlikte Fire 7 Kids’i duyurdu. Fire 7 Kids, o gün 109,99 ABD Doları’ndan ön siparişlere başladı ve sevkiyatlar 29 Haziran 2022’de başladı. Tablet şu anda aynı 109,99 ABD Doları lansman fiyatıyla satılıyor Best Buy, Staples, Kohls ve tabii ki Amazon gibi birçok perakendecide. Tablet için tek renk seçeneği siyahtır, ancak verilen kılıf Mavi, Mor ve Kırmızı renklerde mevcuttur.