Amazon Echo ürünleri yüzde 60’a varan tasarruf sağlıyor


Echo’nun en son sürümünü, Echo Show 8’i ve daha fazlasını içeren, şu anda satışta olan Amazon ürünlerinden oluşan bir seçki ile bugünün en iyi fırsatlarını başlatıyoruz.


Şirketin en son teklifi belirli ürünlerde yüzde 60’a varan oranlarda indirim yaptığından, yeni bir Amazon Echo akıllı hoparlör veya akıllı ekrana sahip olmayı bekleyenler için harika haberlerimiz var. İlk olarak, Glacier White, Twilight Blue ve Charcoal dahil olmak üzere üç farklı renk seçeneğinden herhangi birinde yalnızca 80 $ karşılığında Amazon Echo’ya sahibiz. Bu, yerleşik Alexa ile tam boyutlu akıllı hoparlörünüzü alabileceğiniz ve yine de 20 ABD Doları tasarruf edebileceğiniz anlamına gelir. Dördüncü nesil Amazon Echo genellikle 100 ABD Doları’na satılır, bu nedenle yüzde 20 tasarruf elde edersiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Bununla birlikte, size 15 ABD doları tasarruf sağlayacak yüzde 30’luk bir indirim elde ettikten sonra şimdi 35 ABD dolarına sahip olan daha küçük 4. nesil Amazon Echo Dot’a göz atmayı da düşünebilirsiniz. Bu model 2020’de piyasaya sürüldü ve aynı 15 $ ‘lık tasarrufu aldıktan sonra şimdi 45 $’ a gittiği için, yerleşik bir saatle sizinkini 10 $ daha fazla alabildiğiniz için daha iyi hale geliyor. Aynı fiyata yine indirimde olan Echo Dot Kids’i de satın alabilirsiniz.

Akıllı hoparlör fikrinde yeniyseniz, şansınızı 10$’lık bir indirimden sonra 30$’a satılan 3. nesil Amazon Echo Dot ile de deneyebilirsiniz. Daha sonra olağanüstü stereo ses deneyimi için evinize daha fazla Yankı Noktası ekleyebilirsiniz. Ve her Echo ürününün, Fire TV akış çubukları, ampuller, güvenlik sistemleri ve daha fazlası dahil olmak üzere diğer Amazon ürünlerine bağlanmak için evinizi otomatik olarak tarayacağını unutmayın.

Amazon Yankı 4. Nesil

Amazon Yankısı

Amazon Echo, günümüzün piyasadaki en iyi akıllı hoparlörlerinden biridir. Yerleşik Alexa özelliğine sahiptir ve olağanüstü bir ses deneyimi sunmak için diğer Echo ürünleriyle otomatik ve sorunsuz bir şekilde bağlantı kurar.

Sırada, 30 $’lık bir indirimden sonra 100 $’a satılan Amazon Echo Show 8’imiz var veya daha küçük olan Amazon Echo Show 5’i yüzde 41’lik büyük bir indirim aldıktan sonra sadece 50 $’a alıyoruz, bu da satın alma işleminizde 35 $ tasarruf etmeniz anlamına geliyor. Ve en iyi yanı, bu tasarrufları, en iyi anlaşmayı alan Amazon Echo Auto’yu puanlamak için kullanabilmenizdir, çünkü şimdi size 30 $ tasarruf sağlayacak olan yüzde 60’lık çılgın bir indirimden sonra 20 $ ‘a satılmaktadır.