Amazon Echo Dot with Clock (5. nesil, 2022) incelemesi: Akıllı bir konuşmacıyı kapağına göre yargılayamazsınız


Amazon Echo Dot with Clock’un 2022 sürümü, küçücük akıllı hoparlörün 5. nesline işaret ediyor. Bu kadar küçük bir cihazla başka neler yapılabileceğini merak etmek bizim için mantıklı olsa da, Amazon konuşmacıyı daha da kullanışlı hale getirmenin yollarını bulmaya devam ediyor. En son Amazon Echo Dot with Clock’ı test etmek için biraz zamanım oldu ve bir bakışta önceki modelden farkı söylemek imkansız olsa da, kullanmaya başladığınızda ayrılık başlar.

Amazon Echo Dot with Clock (5. nesil, 2022): Fiyatlandırma ve bulunabilirlik

Saatli Amazon Echo Dot (5. Nesil, 2022)

(İmaj kredisi: Chris Wedel/Android Central)

Amazon, Saatli yeni Echo Dot’u Eylül 2022’de 59,99 ABD doları perakende fiyatıyla ön sipariş için duyurdu ve 20 Ekim 2022’den itibaren satın alınabilir. Hoparlör, Alacakaranlık Mavisi ve Buzul Beyazı olmak üzere iki renkte sunulur. Akıllı hoparlör Amazon, Best Buy, Walmart ve daha fazlasında bulunabilir.

Saatli Amazon Echo Dot (5. nesil, 2022): Neler iyi?

Saatli Amazon Echo Dot (5. Nesil, 2022)

(İmaj kredisi: Chris Wedel/Android Central)

4. nesil Amazon Echo Dot ve Dot with Clock ile tanıtılan genel tasarımın aynısına bağlı kalan en son sürüm, hoparlör tabanının etrafındaki bir gösterge halkasıyla küre şeklindedir. Dışarıdan bakıldığında çok az şey değişti ve konuşmacıya bir soru sormadığınız veya müzik çalmadığınız sürece Echo Dot with Clock’un (5. Nesil, 2022) en yeni model olduğunu asla bilemezsiniz.