Amazon Echo Dot paketleri size yüzde 56’ya varan tasarruf sağlar


Bugünün en iyi fırsatları, dördüncü nesil Amazon Echo Dot’ta bazı harika fırsatları içeriyor


Amazon bize her zaman çılgın fırsatlar sunarak Samsung, Apple, Sony ve daha fazlasından tonlarca harika üründen tasarruf etmemize yardımcı oluyor. Bununla birlikte, Amazon’da, genellikle üçüncü taraf ürünlerden daha fazla tasarruf sağlayan çok çeşitli akıllı ekranlar, Fire TV ve Echo ürünleri de dahil olmak üzere tonlarca harika ürün vardır. Şu anda paketlerinden birinde yüzde 56 gibi büyük bir indirim alan Amazon Echo Dot’ta olan da tam olarak bu.


Şu anda yeni bir Amazon Echo Dot – Amazon Akıllı Fiş kombinasyonunu, 41,99 ABD Doları tutarındaki büyük bir tasarruftan sonra yalnızca 33 ABD Doları karşılığında satın alabilirsiniz; bu, bu ürünleri ayrı olarak satın almaya karar verirseniz ödeyeceğiniz tutardan 14,99 ABD Doları daha azdır. Dördüncü nesil Echo Dot, 22 $ indirimden sonra 53 $’a satılan The Mandalorian Baby Grogu’dan ilham alan Stand veya 22 $ indirimden sonra 78 $ karşılığında yeni bir Echo Auto ile yeni Amazon Echo Dot’unuzu alma gibi diğer kombinasyonların bir parçasıdır. Son olarak, bu paketlerden herhangi birini almakla ilgilenmiyorsanız, 22 $ tasarruf sağlayan yüzde 44 indirim aldıktan sonra sadece 28 $ karşılığında yeni bir Echo Dot’a da gidebilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU
Amazon Smart Plug ile Amazon Echo Dot

Amazon Yankı Noktası

Amazon Echo Dot, günümüzün en iyi ve en uygun fiyatlı akıllı hoparlörlerinden biridir. Yerleşik Alexa özelliğine sahiptir ve olağanüstü bir ses deneyimi sunmak için diğer Echo ürünleriyle otomatik ve sorunsuz bir şekilde bağlantı kurar.

Bu anlaşma tamamen çılgınca ve Alexa özellikli bir akıllı konuşmacı ile ilk deneyimini yaşamak isteyenler için mükemmel. En iyi yanı, bu harika anlaşmanın, stereo ses almakla ilgileniyorsanız, bu mükemmel cihazlardan neredeyse ikisini bir fiyatına almanıza neden olacak olmasıdır. Ve her Amazon cihazının, sorunsuz bir şekilde bağlanmak ve size inanılmaz bir deneyim sunmak için diğer Amazon ürünlerinin etrafta olup olmadığını otomatik olarak algılayacağını unutmayın. Örneğin, bir ses çubuğu veya ev sinema sistemi için fazladan ödeme yapmadan harika bir medya deneyimi yaşamak için bu hoparlörleri Fire TV’nizle eşleştirebilirsiniz. Acele etmeni tavsiye ederim çünkü bu anlaşma sonsuza kadar sürmeyecek.