Amazon Echo Dot Kids (2022, 5. nesil) ve Echo Dot Kids (2020, 4. nesil): Muhteşem hoparlörler


Şimdi çocuklar için akıllı hoparlörünün 5. versiyonunda Amazon, bu cihazları aileler için cazip bir olasılık haline getirmenin yeni yollarını bulmaya devam ediyor. Yeni Amazon Echo Dot Kids (2022), Echo Dot Kids (2020) modelinde bulunmayan herhangi bir deneyim içermese de bazı etkileyici yükseltmeler sunuyor. Şimdi bu değişiklikleri ve 4. nesil bir modelden yükseltmeye değer olup olmadıklarını veya buna bağlı kalmanız gerekip gerekmediğini gözden geçirelim.

Amazon Echo Dot Kids (2022, 5. nesil) ve Echo Dot Kids (2020, 4. nesil): Çocuklar için her yönüyle harika hoparlörler

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Amazon Echo Dot Kids (2022) Ejderha

(İmaj kredisi: Chris Wedel/Android Central)

Hem 2020 hem de 2022 modellerinin oldukça şirin olduğunu hemen anlayabilirsiniz. Bu hoparlörler, Amazon’un çocuk odaklı akıllı hoparlörlerine ilk kez karakter yerleştirmesidir. Önceden bazı desen seçenekleri vardı ama şimdi sahip olduğumuz eğlenceli tasarımlar değil. En sevimli seçenekler olmanın yanı sıra, çocuklar için en iyi akıllı hoparlörlerden bazılarını da tamamen ortaya koyuyorlar.