Amazon Alexa yakında Fossil Gen 6 akıllı saatlerine geliyor, ancak Wear OS 3 güncellemesinden henüz haber yok


Fossil, Amazon Alexa’nın yakında Gen 6 akıllı saatlerde kullanılabileceğini duyurdu. Şirket, Wear OS 3 güncellemesiyle ilgili henüz bir güncelleme yapmadı.


Alexa yakında Fossil Gen 6 akıllı saatlerine geliyor, ancak Wear OS 3 güncellemesinden henüz haber yok


Fossil dün biri Razer ve diğeri Skagen Falster ile işbirliği içinde olan iki yeni akıllı saati duyurdu. Fossil, yeni ürünlerin yanı sıra Amazon Alexa’nın yakında tüm Fossil Gen 6 akıllı saatlerine geleceğini de doğruladı. Skagen Falster Fossil Gen 6 akıllı saat, Amazon Alexa kutucuğuyla birlikte gönderilir. Ancak döşemeyi açmak, Alexa’nın “yakında gelecek”.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Alexa, bu yılın ilk yarısında 6. Nesil cihazlarımızda piyasaya sürülecek ve gelecekteki cihazlarda da kullanıma sunulacak. Lansmana daha yakın zamanda daha fazla bilgiye sahip olacağız!

Fossil, Alexa sesli asistanın 2022’nin ilk yarısında kullanıma sunulacağını doğruladı ancak henüz kesin bir tarih yok. Şu anda bilinmeyen bir diğer şey de Fossil Gen 6 için Wear OS 3 güncellemesinin çıkış tarihi. Şirket, akıllı saat için Wear OS 3 güncellemesiyle ilgili ‘paylaşılacak güncelleme olmadığını’ söylüyor. Ancak güncellemenin 2022’nin ikinci yarısında gelmesi bekleniyor.

Fossil-Gen-6-FTW4061 akıllı saat

Fosil Gen 6

Fossil Gen 6 akıllı saat, Qualcomm 4100+ yonga seti, Bluetooth 5.0, kalp atış hızı, kardiyo ve SpO2 izleme, hızlı şarj, OLED ekran ve Always-On ekran desteği ile birlikte gelir. Aşağıda verilen bağlantıları kullanarak cihazdaki tüm fırsatları kontrol edin.

Yoluyla: Android Yetkilisi