Amazfit GTS 2 mini, Alexa desteği alıyor. İşte nasıl kullanılacağı


Alarm ayarlamak, hava durumu tahminleri, trafik güncellemeleri, spor güncellemeleri ve daha fazlasını sağlamak için Alexa’yı kullanabilirsiniz.


Amazfit GTS 2 mini geçen yıl piyasaya sürüldü. Şirket, Alexa desteğinin reklamını yaptı ancak sesli asistan olmadan geldi. Ancak artık Amazon’un Alexa’sını GTS 2 mini’de kullanabilirsiniz. Cihaz, Alexa desteğini getiren yeni bir güncelleme alıyor. Ses asistanını sesli etkileşim kurmak, müzik çalmak, alarm ayarlamak, hava durumu tahminleri, trafik güncellemeleri, spor güncellemeleri ve diğer gerçek zamanlı bilgiler sağlamak için kullanabilirsiniz.


Amazon Alexa’yı Amazfit GTS 2 mini’ye yüklemek için şu adımları izleyin:

  1. Saati eşleştirin ve Bluetooth aracılığıyla telefona bağlayın
  2. Zepp uygulamasını açın, profile tıklayın, Amazfit GTS 2 mini’yi seçin
  3. Sistemi 1.0.2.31 sürümüne güncelleyin
  4. Saatin ana ekranında sola kaydırın
  5. “Uygulamanın cihaz sayfasında Alexa’yı yetkilendir”e dokunun
  6. Zepp uygulamasını açın, profile tıklayın, hesap ekle’ye tıklayın
  7. “Amazon Alexa”ya tıklayın
  8. Amazon hesabı ile giriş yapın

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Artık GTS 2 mini’nizde “Alexa” özel kelimesini söyleyebilir ve yalnızca sesinizi kullanarak müzik çalmasını, trafik, hava durumu güncellemeleri ve daha fazlasını talep edebilirsiniz.

Amazfit GTS 2 mini hazır

Amazfit GTS 2 mini, 354 x 306 çözünürlüğe sahip 1,55 inç AMOLED ekrana sahiptir. Alüminyum alaşımlı bir kasa ile gelirken, gövde üstte 2.5D kavisli cam ile plastik malzemeden yapılmıştır. Akıllı saat, AOD sunar ve 30’dan fazla Her Zaman açık ekran düzenine ve 50’den fazla saat yüzüne sahiptir. Sadece 19,5 gram ağırlığındadır (kayışsız). Egzersiz sırasında kalp atış hızının yanı sıra sürekli kalp atış hızı izleme sağlayan bir BioTracker 2 PPG optik sensörüne sahip olursunuz.

Bir SpO2 sensörü de vardır. Ayrıca kadın döngüsü takibi, uyku takibi, nefes egzersizi rehberliği ile stres takibi gibi özellikler bulunmaktadır. Bir İvme sensörü, Jiroskop, Jeomanyetik ve ortam ışığı sensörü ile birlikte gelir. 70 dahili spor modu alıyorsunuz ve tek bir şarjla 14 günlük pil ömrü vaat ediyor.

Amazfit GTS 2 mini’yi Amazon üzerinden satın alın