Amazfit GTR 4 serisi yeni bir tasarıma sahip olacak: İşte yeni olan her şey


GTR 3 serisi, geçen yılın en iyi görünen akıllı saatlerinden biriydi ve sportif görünümü zarif bir yaklaşımla sunuyordu. GTR 3’teki tüm yeni özelliklerden, yazılımdan ve pil ömründen etkilendik. Yeni GTR 4 serisinin tamamen yeni bir tasarıma sahip olacağı ve GTR 3 ve GTS 3 akıllı saatlerdeki birkaç eksik özellikle geleceği bildiriliyor.


GSMArena yaklaşan Amazfit GTR 4 ve GTS 4 akıllı saatlerinin birkaç görüntüsünü ve teknik özelliklerini ele geçirmeyi başardı. Yeni görüntüler tamamen yeni bir tasarımı ortaya koyuyor ve yeni nesil akıllı saatlerde görmeyi bekleyebileceğimiz yeni özellikleri detaylandırıyor.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

İlk olarak, Amazfit GTR 4 aynı yuvarlak şekle sahip olacak, ancak fiziksel görünüm oldukça önemli bazı değişikliklere uğrayacak. 466 x 466 çözünürlüğe sahip 1,43 inç AMOLED ekran ve Always-on Display (AoD) ile donatılmış olarak gelecek. Saatin kendisi alüminyum alaşımdan yapılacak ve siyah ve gümüş renklerde sunulacak. GTR 4 ayrıca sağ alt tarafta bir yan düğmeye ve üst tarafta bir taç düğmesine sahiptir. Saat deri, silikon ve naylon kayışlarla sunulacak.

GTR 3, tek bir şarjla kolayca 14 günden fazla dayanabilen 450 mAh büyük bir pile sahipti. Amazfit GTR 4, 12 güne kadar düzenli kullanım için derecelendirilmiş 475 mAh pile sahip olacak.

İkincisi, Amazfit GTS 4. Akıllı saat, yuvarlak tasarıma sahip olmaya devam edecek ve 390 x 450 çözünürlüğe sahip daha da büyük 1,75 inç AMOLED ekrana sahip olacak. Aynı AoD özelliğini burada görüp göremeyeceğimizden emin değiliz ancak saatin sağ tarafında aynı kurma kolu düğmesi bulunacak. Saat kasası alüminyumdan yapılmıştır ve 9,9 mm kalınlığında ve kayış hariç yalnızca 27 gram ağırlığında olacaktır. Amazfit GTS 4’ün silikon veya naylon kayışlarla siyah, pembe altın ve kahverengi renklerde sunulacağı bildiriliyor.

GTS 3, tek bir şarjla 12 gün dayanabilen 250 mAh bataryaya sahipti. GTS 4’ün daha büyük, 300 mAh’lik bir pile sahip olması bekleniyor ve çoğu izleme özelliği etkinken yoğun bir şekilde kullanıldığı varsayıldığında bu pil 7 güne kadar dayanıyor.

Bilekte Amazfit GTR 3 Akıllı Saat

Amazfit GTR 3

Kaynak: Pocketnow

Önceki modeller gibi, GTS ve GTR 4 akıllı saatler de 200’den fazla saat yüzü ve AoD’yi açma yeteneği sunacak. Rapor ayrıca Amazfit’in benzersiz bir deneyim için 30 animasyonlu saat yüzü sunacağını iddia ediyor. Yeni akıllı saatler, 150’den fazla spor aktivitesini otomatik olarak ölçebilecek ve tespit edebilecek ve giyilebilir cihazlar ayrıca daha doğru izleme için çift bantlı bir GPS’e sahip olacak.

Daha da ilginci, yeni akıllı saatlerin Bluetooth arama ve müzik çalmayı desteklemek için bir hoparlöre ve mikrofona sahip olacağı bildiriliyor. Daha önce bu özellik yalnızca GTR 3 Pro akıllı saatinde destekleniyordu ve bu özelliğin daha ucuz modellere gelmesini sabırsızlıkla bekliyoruz.

Son nesil gibi, saatler de yerleşik Amazon Alexa desteğine sahip olacak ve giyilebilir cihazları kontrol etmek için anlaşılması kolay ve zengin özelliklere sahip bir platform olan Zepp OS 2.0 arayüzü ile gelecek.


Yeni özellikler ve görünüm hakkında düşünceler

GTR 3 serisi mükemmel görünüyordu ve minimalizm ve sportif görünümle pek çok ortak noktası olmasına bayıldım. Ancak yeni GTR 4 serisi bunu bir adım öteye taşıyarak akıllı saatin daha zarif görünmesini sağlıyor gibi görünüyor. Tasarım değişiklikleri etkileyici görünüyor ve bu tamamen öznel olsa da, yeni değişikliklerin hayranıyım.

GTR 3’ün yapamadığı tek şey arama yapmak olduğu için, hoparlör ve mikrofon bileşenlerini sallayan akıllı saatlerle ilgili haberler duymak beni heyecanlandırıyor. GTR 3 Pro etkileyici bir akıllı saatti ancak biraz daha ucuz olan GTR 3’ün yerine tavsiye etmek zordu. zarif, akıllı ve güvenilir akıllı saatler için daha az ödeme yapmak

Amazfit GTS ve GTR 4 akıllı saatlerindeki yeni tasarım ve özellik değişiklikleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize bildirin!

Amazfit GTR3

Amazfit GTR 3

Amazfit GTR 3, yerleşik bir ton harika sağlık ve akıllı özelliğe sahip modern ve minimal görünümlü bir akıllı saat istiyorsanız mükemmel bir seçimdir.