Always-On Display ile iPhone 13?! MacBook Pro TARİHLERİ ve daha fazlası! (video)


Bugünkü Pocketnow Daily’de yeni iPhone 13 ve iPhone SE 2022, yaklaşan Samsung Unpacked etkinliği ve daha fazlası hakkında konuşuyoruz.Bugün bir kez daha resmi haberler, Amazon ve Apple başta olmak üzere nispeten yeni bazı ürünlerle ilgili fırsatlarla başlıyor. Bu noktada, Apple anlaşmalarını istiyorsanız, Amazon’un doğru yer olduğu zaten açık olduğunu düşünüyorum. Şu anda en son iPad Pro’yu 50 dolara alabilirsiniz, 11 inç’in temel modelini 750’ye bırakabilirsiniz. Pro takma adını umursamıyorsanız, iPad Air 110 dolarlık bir indirimle yeni bir dip yaptı, yani sadece 639 dolardan başlıyor. Bir dizüstü bilgisayar arıyorsanız, Dell’in en yeni XPS 13’ü 130 dolarlık bir fiyat düşüşü alıyor, bu nedenle Intel Core i7 varyantını 1500 dolara alabilirsiniz. Apple’a dönersek, AirPods Max 70 dolarlık bir indirimle daha iyi olmaya devam ediyor ve çoğu renk çeşidini 479’a bırakıyor. Diğer iPad’ler, Logitech ve Razer çevre birimleri ve daha fazlası hakkında daha fazla fırsatımız var.. Açıklamadaki bağlantılarda.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Katlanabilirlere geçelim ama bu segment için farklı markalardan bahsedeceğiz.. Ve şu anki kral olan Samsung ile başlamamız adil olur. Ice Universe’den, 2021’in ikinci yarısında Samsung Z Fold ve Z Flip’in Ultra İnce Cam 2.0 ile en güçlü Katlanır Ekran Teknolojisine sahip olacağını iddia ettiği yeni bir tweet’imiz var, ancak görünüşe göre kameradan pek bir şey beklememelisiniz. . Görünüşe göre ekran, her türlü kamera iyileştirmesinden daha öncelikli olacak. Ayrıca bir Galaxy Note 21 Ultra olmayacağını yineliyor, bu nedenle sonbahar amiral gemilerinin en kötü kamera özelliklerine sahip olacağından bahsediyor. Devam edersek, Ross Young’dan Samsung Display panellerini kullanacak tüm 2021 katlanabilirlerinin 120Hz özellikleri ve LTPO özellikleri getireceğinden bahsettiği yeni bir tweet’imiz var. Z Fold ve Z Flip’in yanı sıra Google’dan 7,57 inç katlanabilir, OPPO’dan 7,11 inç ve hatta vivo ve Xiaomi’den daha büyük modellerin dahil edildiğinden bahsetmek için ayrıntılara giriyor. Özetlemek gerekirse, Samsung amiral gemileri için harika paneller beklemeliyiz ve bu aynı zamanda Google’ın katlanabilir paneller üzerinde çalıştığının ve vasat bir ekran getirmeyeceğinin teyidi olarak hizmet ediyor. Spesifikasyonların geri kalanının bununla eşleştiğini umuyoruz.

Devam edelim, bugün ilk kez Apple hakkında konuşalım, çünkü M1’in piyasaya sürülmesinden bu yana beklediğimiz güncellenmiş MacBook Pro’ları ele alalı bir süre oldu. Mark Gurman’ın en son haber bülteninde, yeni nesil yeni MacBook Pro’ların üçüncü çeyrekte Apple’dan Eylül ve Kasım ayları arasında çıkması beklenen bir duyuru ile üretime geçeceğinden bahsediyor. Gurman aslında, Apple’ın tüm sızıntıların işaret ettiği gibi onları bu yılın başlarında piyasaya sürmek istediğini iddia ediyor, ancak mini LED ekranların üretimiyle ilgili birçok sorun vardı ve bu da sonuçta gecikmeli bir lansmanla sonuçlandı. Bu yeni MacBook Pro’ların, ek bağlantı noktalarına sahip düz kenarlı tasarımlar ve şu anda 12.9 inç iPad Pro’da aldığımız mini LED ekranı getirmesini bekliyoruz ki bu pek hoşuma gitmiyor. Yakında bir videoda bununla ilgili daha fazla bilgi. Bunları, daha eski Bloomberg raporlarına göre ciddi bir güç toplayacak olan yeni nesil Apple Silicon ile de bekleyebiliriz. Umarız bu kez geri itilmez.

Pekala, artık çok güvenilir kaynaklardan bazı sızıntılar aldığımız için dikkatleri Samsung’a ve Unpacked Event’e çevirelim.. Evan Blass hafta sonunun erken saatlerinde başlayarak 11 Ağustos tarihli sızdırılmış bir daveti tweetledi. Bundan daha fazla kanıta ihtiyacınız varsa, kaynağa geçelim. Diğer adıyla Samsung. Çünkü evet, tipik Sammy tarzında, Avrupa web sitelerinden biri “kazara” etkinlik davetinin bir görüntüsünü sızdırdı. Şöyle yazıyor: “Gelecek yeni bir şekilde ortaya çıkacak. Çok yakında.” Ve sonra şöyle devam ediyor: Galaxy Unpacked, 11 Ağustos Moskova Saati ile 17:00, yani Doğu Yakası için saat 10:00. Şimdi, bu Ambalajsız Etkinlikte Samsung’un Galaxy Z Fold 3, Z Flip 3, Watch 4 ve Galaxy Buds 2’yi piyasaya sürmesini bekliyoruz. Buds 2 ve resmi sızıntılardan bahsetmişken, birisi Galaxy’nin erken bir Beta sürümünü buldu. Samsung’un Sunucusunda duymadığımız bazı bilgileri ortaya çıkaran Buds 2 eklentisi. Görünüşe göre renk varyantları arasında gri veya yeşil, menekşe, sarı, siyah ve beyaz var ve sanırım sarı olanlar hariç hepsini biliyorduk. Başka bir raporda ayrıca, en az bir kulaklıktan Aktif Gürültü Önleme alacağımızdan bahsetmiştik, ancak bu seçenek şu anda bu uygulamada görünmüyor. Ekran görüntüleri bize farklı dokunma özelliklerini, bir ekolayzırı, eşleştirme sürecini ve daha fazlasını gösteriyor. Ne yazık ki, pek çok insanın hoşlanmadığı daha kapasitif düğmeler görünüyor. Yani evet, 11 Ağustos tarih gibi görünüyor, bu yüzden takvimleri şimdi işaretlemeye başlarsak oldukça güvenli olduğunu düşünüyorum.

Ve son olarak, bugünün en sıcak haberi için, hem bu yıl hem de gelecek için Apple’a ve gelecek iPhone’lara geçelim… Bu yıl ve iPhone 13 ile başlayarak. Bloomberg’den Mark Gurman, Apple’ın nihayet Always-On Display eklemeye hazır olduğunu iddia ediyor iPhone’a.. Sonunda mı dedim? İlki hangisiydi? LG G5 mi? Aslında daha önce bir Nokia olduğunu düşünüyorum. Her neyse, Mark’s Newsletter, bu Always-On modunun, ekranı sürekli gösterirken pil ömründen tasarruf etmek için parlaklığı düşürdüğü ve değişken bir yenileme hızına sahip olduğu Apple Watch’tan ilham alacağından bahsediyor. Tabii ki, bu özellik, tekrar tekrar sızdırılan ve aynı zamanda 120Hz yenileme hızını da etkinleştirecek olan LTPO ekranları tarafından etkinleştirilecektir. Şimdi, bu yıldan hareketle, gelecek yıl bekleyebileceğimiz başka bir iPhone hakkında konuşalım. DigiTimes Asia’dan gelen yeni bir rapor, sektör kaynaklarından 3. Nesil iPhone SE 3’ün 2022’nin başlarında piyasaya sürüleceğini iddia ediyor. , aynı tasarımla ancak 5G ve daha yeni bir A-Serisi işlemci ile aynı zaman diliminde bekleyebileceğimizi söylediği yerde. Yani, iPhone 13 için Always-On Display ve 2022’nin ilk yarısı için daha yeni bir iPhone SE.

Abone: http://bit.ly/pocketnowsub http://pocketnow.com

Bizi takip edin: http://flipboard.com/@Pocketnow http://facebook.com/pocketnow http://twitter.com/pocketnow