Akıllı TV’ler, Apple Watch Series 7 ve daha fazlası


Hisense H8 Quantum Serisi Android 4K ULED Smart TV

Hisense H8 Quantum Serisi Android 4K ULED Smart TV Uzun


Kaynak: Hisense

Anneler Günü’ne sadece saatler kaldı, yani hayatınızdaki en önemli bayanlardan biri için mükemmel bir hediye almak için hâlâ biraz zamanınız var. Ancak, biraz para biriktirme şansınız varsa, bu hediyeler daha da iyi olacak ve merak etmeyin; güllerden ya da çikolatalardan bahsetmeyeceğiz. Bunun yerine, biraz daha yararlı olabilecek diğer hediyelerde büyük tasarruflar elde edebileceksiniz.

İlk olarak, şu anda yüzde 27 indirim alan Hisense Sınıfı H8 Kuantum Serisi Android 4K ULED Akıllı TV’ye sahibiz, bu da 50 inçlik modelde 113 ABD Doları tasarruf anlamına geliyor, bu da bu yeni akıllı TV’yi annenize verebileceğiniz anlamına geliyor sadece 315 $ için. Tabii ki, size 200 $ tasarruf sağlayacak yüzde 25 indirimden sonra şu anda 600 $ ‘a satılan daha büyük 55 inçlik modeli de seçebilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Hisense Sınıfı H8 Kuantum Serisi Android 4K ULED Smart TV’de 60 Hz yenileme hızına sahip bir LCD ekran, en iyi akış hizmetleri için destek, Dolby Vision HDR Picture ve Dolby Atmos Audio teknolojisi, gelişmiş kontrast, yerleşik Google Asistan, Sesli Uzaktan Kumanda bulunur. ve dahası.

Bununla birlikte, ilgilenenler için 200 $ tasarruf anlamına gelen 200 $ indirim aldıktan sonra 1.298 $ karşılığında sunulan Samsung 55 İnç Sınıfı QLED 8K LS03B Serisi The Frame Quantum HDR Smart TV’yi de seçebilirsiniz.

Hisense H8 Quantum Serisi Android 4K ULED Smart TV

Hisense Sınıfı H8 Kuantum Serisi Android 4K ULED Smart TV, çok cazip bir fiyata Dolby Vision HDR Picture, Dolby Atmos ses teknolojisi ve diğer harika özelliklere sahip güzel bir 4K LCD ekrana sahiptir.

Apple Watch Nike Serisi 7

Apple Watch Nike Series 7 Uzun

Kaynak: elma

Sırada, 70 $ indirim aldıktan sonra şimdi 359 $ karşılığında mevcut olan Apple Watch Series 7’de Best Buy’dan harika indirimlerimiz var. Apple Watch Nike Series 7’nin bu versiyonu, Saf Platin/Siyah Nike Spor Kordonlu 45 mm Starlight Alüminyum Kasa ile birlikte gelir. Genellikle 429 dolara satılıyor, bu da onu aktif anneleri olanlar için çok ilginç bir seçenek yapıyor ya da onu harika bir forma girmesi için motive etmek istiyorsanız, çocuklarınızın annesine verebilirsiniz. Ve bu saati ekstra bir şeyle almak istiyorsanız, 110 $ indirim kazandıktan sonra 518 $ karşılığında bir çift Beats Fit Pro ile Apple Watch Series 7 GPS sürümünü de düşünebilirsiniz.

Ve zaten Apple’ın Ses ürünlerinden bahsettiğimiz için, 100 $ indirimden sonra şu anda 449 $ karşılığında mevcut olan Apple AirPods Max’i de dahil edebiliriz. Ve bu iki hediyeden herhangi biri, aynı zamanda indirimde olan yeni bir Echelon Smart Connect Fitness Bisikleti satın almakla ilgilenen herkes için mükemmel bir seçim olacaktır. Örneğin, EX5 modelini 150$ indirim aldıktan sonra 850$’a alabilir veya 74,99$ tasarruf ettikten sonra 425$’a satılan daha uygun fiyatlı EX-15 modelini alabilirsiniz.

Apple Watch Nike Serisi 7

Apple Watch Nike Serisi 7

Apple Watch Series 7, günümüzde mevcut olan en iyi akıllı saatlerden ve fitness takipçilerinden biridir. Kan oksijen seviyelerini ölçmenize, EKG çekmenize ve daha fazlasını anında yapmanıza yardımcı olacak tonlarca sensör içerir.

RoboVac X8, Robot Vakum

RoboVac X8, Uzun Robot Süpürgesi

Kaynak: RoboVac

Evi temiz tutmanıza kesinlikle yardımcı olacak iPath Lazer Navigasyonlu Robot Süpürge RoboVac X8’i de inceleyebilirsiniz. Ve en iyi yanı, size 200 $ tasarruf sağlayacak sayfa kuponunu ekledikten sonra artık 400 $ kadar düşük bir fiyata bir tane alabilmenizdir.

RoboVac X8, iPath Lazer Navigasyonlu Robot Süpürge, 2000Pa x2 emiş üretmesine yardımcı olan Twin-Turbine teknolojisine sahiptir ve onu her ev ve özellikle evcil hayvan sahipleri için harika kılacak Map 2.0 Teknolojisi ile donatılmıştır.

Bununla birlikte, satıştaki tek akıllı elektrikli süpürge bu değil, çünkü cebinizde 250 $ tutmanıza yardımcı olacak yüzde 42’lik bir indirimden sonra 350 $ ‘a satılan XL Self-Empty Base ile Shark AV1010AE IQ Robot Süpürgeyi alabilirsiniz.

Ayrıca, Roborock E4 Mop Robot Süpürge ve Paspas Temizleyici, iki parça halinde gelen en son 180 $ tasarruftan sonra evinizi 200 $ ‘a temiz tutmanıza yardımcı olabilir. İlk 110$’lık tasarruf, ürünün açılış sayfasına gider gitmez görünürken, ekstra 70$’lık tasarruf, sayfa kuponunu eklediğinizde kullanılabilir hale gelir. Ayrıca, sayfa kuponuyla 110 $ indirim aldıktan sonra 250 $ ‘a giden roborock E5 Mop Robot Süpürge’ye de göz atabilirsiniz.

RoboVac X8, Robot Vakum

Eufy RoboVac X8

RoboVac X8, düşük ışıkta bile daha verimli temizlik için çevresini taramak ve akıllıca gezinmek ve engellerden kaçınmak için gelişmiş LiDAR teknolojisini kullanır. Ve Twin-Turbine teknolojisi, evinizin her köşesinden daha fazla toz, moloz ve evcil hayvan tüyü toplamasını sağlar.

Ninja AF150AMZ Fritöz XL

Ninja AF150AMZ Fritöz XL Uzun

Kaynak: Ninja

Mutfağınız için almak isteyebileceğiniz şeylere geçersek, Ninja AF150AMZ Air Fryer XL’in yüzde 38’lik bir indirim gördükten sonra 60 $ tasarruf sağladığını gördükten sonra sadece 100 $’a satıldığını görüyoruz. Bu harika havalı fritöz 5,5Qt kapasiteye sahiptir ve onu istediğiniz her şeyi havada kızartmak, kızartmak, fırında pişirmek, yeniden ısıtmak ve kurutmak için kullanabilirsiniz. Ve en iyi yanı, bulaşık makinesinde yıkanabilir olması, yani temizlerken ellerinizi kirletme konusunda endişelenmenize gerek yok. Ayrıca harika kreasyonlar yapmanıza yardımcı olacak şeften ilham alan bir tarif kılavuzu içerir.

Ayrıca, 70 $ tasarruf anlamına gelen yüzde 30 indirimden sonra şimdi 160 $ ​​karşılığında mevcut olan Ninja AG301 Foodi 5’i 1 arada İç Mekan Izgarasını da düşünebilirsiniz. Bununla birlikte, sayfadaki kuponu kontrol ettiğinizde ekstra 24 $ indirim ekleyebilir ve kuponu 135 $ ‘dan kapmak için bırakabilirsiniz. Görünüşe göre Ninja da tatlıyı yapmanıza yardımcı olmak istiyor, çünkü 13 $’lık tasarruf anlamına gelen 29 $’lık bir indirimden sonra 200 $’a yeni bir Ninja NC301 CREami Dondurma Makinesi alabilirsiniz. Ve ekstra 30$ tasarruf elde etmek için sayfa kuponunu eklemeyi unutmayın, bu da bu muhteşem ürünü 170$’a alabileceğiniz anlamına gelir.

Ninja AF150AMZ Fritöz XL

Ninja AF150AMZ Fritöz XL

Yemeklerinizi pişirmek için 5’i 1 arada seçeneklerle gelen Ninja AF150AMZ Air Fryer XL, şeften ilham alan bir tarif rehberi dahil olmak üzere Ninja ürünleriyle yemek pişirmenizi bir sonraki seviyeye taşıyın ve yemek pişirmek isteyenler için mükemmel bir seçenek. sağlıklı beslenmeye başla

Keurig K-Mini Kahve Makinesi

Keurig K-Mini Kahve Makinesi Uzun

Kaynak: Keurig

Keurig K-Mini Kahve Makinesi şu anda çeşitli renk seçenekleriyle 51 $’a satıldığı için bir başka harika seçenek de Keurig’den geliyor. Bu kahve makinesi genellikle 80 ABD Doları’na satılır, ancak en son yüzde 25’lik indirim, nihai fiyat etiketinden 20 ABD Doları indirim yapar ve sayfa kuponunu eklerseniz, 9 ABD Doları’lık ekstra tasarruf da ekleyebilirsiniz.

Keurig K-Mini Kahve Makinesi, 5 inçten daha az genişliğiyle küçük daireler veya kişisel ofisler için idealdir, yani neredeyse her yere koyabilirsiniz. Bununla birlikte, kahve tutkunu deneyiminizi daha da yoğun hale getirmek için yeni kahve makinenize daha fazla gerekli aksesuar ekleyebilirsiniz. İlk olarak, 4’ü 1 arada Elektrikli Süt Buharlı Pişirici Instant Milk Frother 5,99 $ indirim alıyor, bu da bir tanesini 35 $’dan daha ucuza eve götürebileceğiniz anlamına geliyor. Sırada, yüzde 29 indirimden sonra sadece 50 ABD dolarına satılan Cuisinart DBM-T10 Dokunmatik Ekranlı Çapak Öğütücü var. Ayrıca, yüzde 50’lik büyük bir indirimden sonra 30 $’a giden daha bütçe dostu bir seçenek arıyorsanız, KitchenAid Blade Kahve Öğütücüyü de düşünebilirsiniz.

Keurig K-Mini Kahve Makinesi

Keurig K-Mini Kahve Makinesi

Keurig K-Cup kapsülleri ile 6-12 oz arasında herhangi bir fincan boyutunu demlemenizi sağlayan Keurig K-Mini Kahve Makinesi ile harika, hızlı ve kolay bir kahvenin tadını çıkarın ve 1 fincanlık haznesi ile sadece eklemeniz gerekecek her demleme için bir bardak tatlı su.