Akıllı evinizi Amazon Echo Show 10 ve indirimdeki birkaç akıllı cihazla iyileştirin


Akıllı eviniz için bugünün en iyi fırsatları, Amazon Echo hoparlörlerini, kahve makinelerini ve daha fazla cihazı indirimde bulabileceğiniz Amazon.com’dan geliyor.


Bugünün fırsatlarına, şu anda 40 ABD Doları indirim alan ve 210 ABD Doları karşılığında kullanılabilen en son Amazon Echo Show 10 ile başlıyoruz. Bu cihaz 10.1 HD ekrana, harika sese ve Alexa desteğine sahiptir.


Daha küçük bir ekran ve daha uygun bir fiyat etiketi ile gelen başka bir seçenek daha var, çünkü Amazon Echo Show 8, 55 $ indirim aldıktan sonra şimdi 75 $ karşılığında satılıyor. Ve akıllı ekranları umursamıyorsanız, her zaman yeni bir Amazon Echo almayı düşünebilirsiniz. Şu anda 20 $ indirim alıyor, yani 80 $ karşılığında bir tane alabilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Akıllı ışıklar da akıllı evinize harika bir ektir. Şimdi, Amazon’un Altın Kutu anlaşmalarının bir parçası olarak, paket başına dört ampulle birlikte gelen Gosund LED WiFi RGB Renk Değiştiren Ampullerin 26,39 ABD Doları’na 6,60 ABD Doları tasarrufla satıldığını görüyoruz. Gosund ayrıca 22,39 $’a Dim Edilebilir WiFi LED Ampüller sunuyor, bu da renksiz olmanız durumunda size 5,60 $ tasarruf sağlıyor.

Şimdi, bu ampulleri Akıllı Karartma Anahtarlarıyla da eşleştirmek isteyebilirsiniz, çünkü bunlar parmaklarınızın dokunuşuyla veya dijital asistanlarınızla çalışır ve çalışmak için özel bir merkeze ihtiyaç duymazlar. 2 Gosund Smart WiFi Light Dimmable Switch paketi 29,60 $’a satılıyor ve 16,40 $ tasarruf sağlıyor veya 7,52 $ indirim alan Gosund 3 Yollu Light WiFi Switch’i alın ve 2’li paketler halinde 26,47 $’a kapın. Buna ek olarak, 6 $ indirim alan Smart Plug Gosund WiFi Outlet Extender Çift Soketli Fişleri de kontrol edebilirsiniz ve onları 17 $’a bırakabilirsiniz.

Ayrıca, Amazon’un günün Gold Box fırsatları kapsamında, ev barınız ve hiç bitmeyen partiler için Bartesian Premium Kokteyl ve Margarita Makinesi’ni buluyoruz. Şimdi 69,97 $ indirimli, yani seninkini 280 $ karşılığında alabilirsin. Ve güzel bir fincan kahve ile daha çok ilgilendiğinizi varsayalım. Bu durumda, şu anda 25,50 $ tasarrufla 45 $ ‘a satılan, 12 fincan kapasiteli Sboly Conical Burr Kahve Öğütücüyü alabilir ve Alexa ile çalışan Hamilton Beach Akıllı Kahve Makinesi ile eşleştirebilirsiniz. Şu anda 10,86 $ indirim alıyor, bu da sizinkini 79,13 $ karşılığında alabileceğiniz anlamına geliyor.