AirPods Pro’yu hemen AirPods 3 fiyatından daha ucuza alın


En yeni Apple AirPods 3. nesil, AirPods Pro ve ikinci nesil AirPods’ta inanılmaz tasarruflar elde edin.


Apple AirPods, iOS, macOS ve iPadOS ekosistemi için alabileceğiniz en iyi kulaklıklardan biridir. Hızlı bağlantı, tüm Apple cihazları arasında senkronizasyon ve kusursuzluk, onu Apple ekosisteminde olan biri için genel olarak en iyi satın alma haline getiriyor. Kara Cuma 2021’e sadece bir gün kaldığına göre, Apple AirPods fırsatları burada.


AirPods Pro

Apple Watch Bluetooth kulaklık

Apple AirPods Pro

Apple AirPods Pro, Aktif Gürültü Önleme, şeffaflık modu, Uzamsal Ses, rahat uyum ve çok daha fazlasına sahiptir. Black Friday 2021 anlaşmasına hemen göz atın!

Amazon’da bu yılki AirPods fırsatlarıyla ilgili ilginç olan şey, AirPods Pro’nun AirPods 3 neslinin piyasaya sürdüğü fiyattan daha düşük bir fiyata satılması! Şu anda, yeterince hızlıysanız, AirPods Pro’yu Amazon’da 159 ABD Doları karşılığında alabilirsiniz. Referans olarak, AirPods 3. nesil, 179 ABD doları başlangıç ​​fiyatıyla tanıtıldı.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

AirPods Pro, aktif gürültü önleme ve şeffaflık moduna sahiptir. Böylece, etrafınızda olup bitenleri ne zaman duyacağınızı ve diğer zamanlarda gürültüyü keseceğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca suya ve tere dayanıklıdırlar, bu nedenle onları spor salonuna götürürseniz dağılmazlar. Buna ek olarak Apple, kulağınıza özelleştirilebilir bir uyum elde edebilmeniz için AirPods Pro ile birlikte üç boyutta silikon kulak ucu da sağlar. Ayrıca yeni MagSafe şarj kutusuyla 24 saate kadar müzik çalma özelliğine de sahiptirler. Amazon’un AirPods Pro fırsatı, şu anda alabileceğiniz en iyi fırsatlardan biri!

AirPod’lar 3

Apple AirPods Pro 3. Nesil

AirPods 3. Nesil

Düşük bir fiyata bir çift AirPods 3 alabileceğiniz Kara Cuma anlaşmasına göz atın. AirPods 3, yepyeni bir tasarıma, daha küçük gövdelere, yeni oynatma kontrollerine, Spatial Audio’ya ve çok daha fazlasına sahiptir.

Amazon, yalnızca AirPods Pro’da değil, aynı zamanda yeni piyasaya sürülen AirPods 3. nesilde de indirim yapıyor. Şu anda, sadece 155 $ karşılığında bir çift AirPods 3 alabilirsiniz! Yeni piyasaya sürülen AirPods 3, Amazon’da zaten indirimli bir fiyata sunuluyor ve bu da onu şu anda alabileceğiniz en iyi Kara Cuma fırsatlarından biri yapıyor.

AirPods 3, AirPods Pro benzeri tasarımı normal AirPod’lara getiriyor. Apple’ın yeni piyasaya sürdüğü kulaklıklar tamamen yeni bir tasarıma sahiptir. AirPods 3 ayrıca standart AirPod’lara Uzamsal Ses desteği sağlar, böylece 3 yönlü ses için “Pro” modelini almanıza gerek kalmaz. AirPods 3 ayrıca hızlı şarj özelliğine sahiptir. Apple, yalnızca 5 dakikalık şarjla yaklaşık bir saatlik oynatma süresi elde edebileceğinizi söylüyor. Ve evet, MagSafe kablosuz şarjı bile destekler.

AirPod’lar 2

Apple AirPods ikinci nesil kablosuz kulaklıklar

AirPods 2. Nesil

AirPods 2. nesil için Kara Cuma 2021 anlaşmasına hemen göz atın.

Ve evet, AirPods 2 ayrıca Amazon’da indirimli fiyatlarla sunuluyor. Şu anda, sadece 109 $ olan normal satış fiyatından 20 $ daha ucuza bir çift 2. nesil AirPods alabilirsiniz! Bunlar en yeni nesil AirPod’lar olmasa da, 109 dolarlık fiyat için oldukça iyi. Kusursuz eşleştirme, tüm cihazlar arasında senkronizasyon, kulak içi algılama, iyi pil ömrü ve çok daha fazlası, AirPods 2’nin değerini 109 dolardan fazla yapıyor.