AirPods Pro, Sony WH-1000XM4 ve daha fazlası bugün satışta


Bugünün fırsatları, satışta en yeni Apple AirPods Pro, Sony kulaklıklar, Amazon Echo hoparlörler ve daha fazlasını bulduğumuz Woot ve Amazon’dan geliyor


Bu haftaya harika fırsatlarla başlıyoruz. İlk olarak, yalnızca 190 ABD Doları karşılığında satılan en son Apple iPad Profesyonellerini bulabileceğimiz Woot’a gidiyoruz, bu da 60 ABD Doları tasarruf anlamına geliyor. Bu harika kablosuz kulaklıklar önümüzdeki üç gün boyunca veya stoklar bitene kadar indirimde olacak, bu yüzden acele etmek isteyebilirsiniz.


Yeni bir çift kulaklık arayanlar için bir sonraki seçenek, şu anda 71,99 $ indirim alan Sony WH-1000XM4 ve üç renk çeşidinden herhangi birinde 278 $ karşılığında mevcut. Bunlar, piyasadaki en iyi ANC kulak üstü kulaklıklardan bazılarıdır, yani harika ses ve 30 saate kadar pil ömrü sunacaklardır.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Alienware’in en sevdiğiniz oyun konsollarından herhangi biriyle uyumlu 7.1 PC oyun kulaklığı da indirimde. 3,5 mm jaklı Gri renk seçeneğinde 26 $ tasarrufla sizinkini 74 $’ın biraz altına alabilirsiniz.

Sırada, Samsung Galaxy Tab S6 Lite’ın 80,99 $ indirimden sonra 349 $’a satıldığını görüyoruz. Bu size 128 GB depolama alanı, 10,4 inç ekran, kesintisiz 12 saate kadar dayanan pil ve pakette ayrıca bir S Pen ile yalnızca WiFi sürümü sağlayacaktır.

Ve zaten Samsung hakkında konuştuğumuz için, cihazlarınızı şarjlı ve temiz tutmanıza yardımcı olacak Qi Kablosuz Şarj Cihazını ve UV Temizleyiciyi de eklemeliyiz. Genellikle 50 dolara satılır, ancak şu anda yüzde 50 indirimle alabilirsiniz, yani sadece 25 dolara bir tane alabilirsiniz. Ve uygun bir cihazı takas ettiğinizde 100 dolardan başlayan fiyatlarla yeni bir Samsung Galaxy S21 alabileceğinizi unutmayın.

Son olarak Amazon, entegre saatli yepyeni Echo Dot Gen-4’ü 15 $ indirimden sonra 45 $ karşılığında bulabileceğiniz için Echo cihazlarında indirim yapıyor. Akıllı hoparlörünüzün size zamanı göstermesini istemiyorsanız, 15 $ indirimle 34,99 $’a satılan normal gen-4 Echo Dot’u tercih edebilir veya gen-3 Amazon Echo Dot’u tercih ettiğinizde daha da fazla tasarruf edebilirsiniz. bu şimdi 10 $ indirim aldıktan sonra 30 $ ile satılıyor.