AirPods Pro sadece 180 dolardan satışa sunuldu ve kulaklıklar da satışta


En yeni AirPods Pro, Beats Studio ve daha fazlasını bulabileceğiniz Amazon ve Woot’ta bazı harika fırsatlar var.


Şu anda yüzde 28 indirim aldıktan sonra yalnızca 180 ABD Doları karşılığında yeni bir AirPods Pro çifti alabilirsiniz. Bu gerçek kablosuz kulaklıklar, sizi içine çeken ses için aktif gürültü engelleme özelliğine ve çevrenizde olup biten her şeyi duymanıza izin veren Şeffaflık Moduna sahiptir. Bunlar ayrıca size özelleştirilebilir bir uyum sağlamak için üç boyutta yumuşak konik silikon uçlarla birlikte gelir ve kulaklıklar ayrıca tere ve suya dayanıklıdır, bu nedenle koşarken veya egzersiz yaparken ıslanma konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Ayrıca, size 24 saatten fazla pil ömrü sağlamaya yardımcı olacak bir kablosuz şarj kutusuyla gelirler, böylece ara sıra şarj etmekle sorun yaşamazsınız.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Daha uygun fiyatlı bir seçenek arıyorsanız, Beats Studio Aktif Gürültü Önleyici Gerçek Kablosuz Kulaklıklar, Woot.com’da orijinal satış fiyatından 40 ABD Doları daha düşük olan yalnızca 110 ABD Doları karşılığında edinilebilir. Ancak, bunların ‘A Sınıfı Yenilenmiş’ kulaklıklar olduğunu ve incelendiğini ve minimum kozmetik hasara sahip olduklarının garanti edildiğini size bildirmeliyiz. Ayrıca, yeni gibi işlevsellik sağlayan tam bir teşhis testini de başarıyla geçtiler. Bu fırsat 17 gün boyunca veya tükenene kadar geçerli olacak, böylece bir çift alıp almamaya karar vermek için yeterli zamanınız olacak. Beats Studio kulaklıkları ayrıca ANC, Saydamlık Modu, üç yumuşak kulak ucu boyutu ve 24 saate kadar pil ömrü ile birlikte gelir.

Sınırlı süreli fırsatlardan ve kulaklıklardan bahsettiğimiz için, şu anda ABD sürümünde 105 ABD dolarına satılan Samsung Galaxy Buds Live True Kablosuz Kulaklıkları da eklemeliyiz. Kablosuz şarj kutusu, ANC, 29 saate kadar pil ömrü ve su sıçramasına karşı dayanıklılık ile birlikte gelirler. Ne yazık ki, bu anlaşma gece yarısı sona erecek, bu yüzden hızlı hareket etmek isteyebilirsiniz. Ve Galaxy Buds Live’ın uluslararası versiyonu size uygunsa, bir çifti sadece 90$’a alabilirsiniz, ki bu bana sorarsanız daha iyi bir anlaşma.

  • Beats Studio

    Daha ucuza harika melodilerin keyfini çıkarmanızı sağlayacak yenilenmiş Beats Studio

  • samsung galaxy tomurcukları canlı

    Samsung Galaxy Buds Canlı

    Samsung’un piyasadaki en iyi kulaklıklarından biri