AirPods Max şimdi 429 ABD Doları karşılığında kullanılabilir


Yeni bir Apple AirPods Max çifti alın ve bu ve diğer muhteşem kulaklıklarda büyük tasarruf sağlayın


Apple AirPods Max Kablosuz Kulak Üstü Kulaklıkları şu anda yalnızca 429$’a satın alabileceğiniz için, Apple’ın piyasadaki en iyi kulaklıklarından başlayarak size çevrimiçi olarak sunulan en iyi fırsatları sunmaya devam ediyoruz.


Amazon, Apple cihazlarında önemli tasarruflar elde etmek için en iyi yerlerden biridir. Örneğin, Apple AirPods Max Kablosuz Kulak Üstü Kulaklıklarda 120 ABD doları tasarruf edebilirsiniz. Bu kulaklıklar genellikle 549 dolara satılıyor, ancak en son yüzde 22’lik tasarruf, onları bir çift satın almak isteyenler için daha çekici bir seçenek haline getiriyor.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

AirPods Max, Aralık 2020’de piyasaya sürüldü, bu da neredeyse iki yaşında oldukları anlamına geliyor, ancak görünen o ki Apple, ürün talebini yakalamaya yeni başladığı için yakında bir yükseltme yayınlamayı planlamıyor. Her iki durumda da, Apple’ın yeni bir yineleme başlatması gerekmiyor, çünkü AirPods Max hala tüm özellikleri nedeniyle alabileceğiniz en sıcak kulaklıklardan bazıları. Çığır açan dinleme deneyimleri için özel akustik tasarımı Apple H1 çip ve yazılımla birleştiren aktif gürültü engelleme, şeffaflık modu, Uzamsal Ses ve Hesaplamalı Ses ile birlikte gelirler.

Ürün kutusu için Gümüş renkli AirPods Max resmi

AirPods Max

Apple’ın AirPods Max’i, muhteşem bir ses deneyimi sağlamak için Apple’ın H1 çipi, özel bir akustik tasarım ve yazılımla birlikte gelir. Ayrıca Aktif Gürültü önleme, Uzamsal Ses, Şeffaflık modu ve 20 saate kadar pil ömrü elde edersiniz.

Elbette çoğu bütçe için 429$ hala çok fazla olabilir, ancak diğer seçeneklerde de büyük tasarruf sağlayabilirsiniz. Örneğin, tercih ettiğiniz renk seçeneğine bağlı olarak şu anda 223 $ gibi düşük bir fiyata sunulan Beats Studio3 Kablosuz Gürültü Engellemeli Kulak Üstü Kulaklıklara göz atabilirsiniz. Bu kulaklıkların genellikle 350$’a satıldığı görülür, bu nedenle son tasarruflar cebinizde 127$’a kadar tasarruf etmenize yardımcı olur. Ayrıca ANC, Uzamsal Ses sunarlar ve AirPods Max ile elde ettiğinizden iki kat daha fazla, 22 saate kadar dinleme süresi elde edersiniz.

Ve bu hâlâ elinizin altında değilse, en son yüzde 28 indirimden sonra 180 ABD dolarına satılan bir çift Apple AirPods Pro Kablosuz Kulaklık almayı da düşünebilirsiniz. Bu kulaklıklar, AirPods Max ile aynı harika özelliklere sahiptir, ancak aynı zamanda tere ve suya dayanıklılık sağlar ve özelleştirilebilir bir uyum için konik silikon uçlarla birlikte gelir.