43 inç Amazon Fire akıllı TV, sadece 259.99 $ ‘a sizin olabilir


Yeni 43 inç Amazon Fire TV 4 serisinde 110 dolara kadar tasarruf edin. 4K akıllı TV, Amazon hizmetleri, mükemmel bir ekran ve en sevdiğiniz uygulamalarla birlikte gelir.

Amazon Fire TV’ler, bütçeniz yüksekse veya birkaç dolar tasarruf etmek istiyorsanız mükemmel akıllı TV’lerdir. Diğer cihazlara rekabetçi özellikler, mükemmel Amazon hizmetleri entegrasyonu sunar ve en sevdiğiniz filmleri, TV şovlarını ve en sevdiğiniz akış hizmetlerinden uygulamaları içerir. Bir yükseltme yapmanız gerekiyorsa, yeni Amazon Fire TV 4 serisi akıllı TV’de% 30’a kadar tasarruf edebileceğiniz için şanslısınız. Yeni bir akıllı TV’nin peşinde değilseniz, en iyi akış cihazları kılavuzumuza da göz atmanızı öneririz.

POCKETNOW GÜNÜN VİDEOSU

Amazon FireTV Omni 65 inç

Amazon Fire TV 4 Serisi 4K UHD akıllı TV

Amazon Fire TV Omni Series 4K UHD Smart TV, harika bir izleme deneyimi için canlı 4K Ultra HD, HDR 10, HLG ve Dolby Digital Plus özelliklerine sahiptir. Ayrıca, Alexa ile TV’yi eller serbest olarak kontrol edebilirsiniz.

Amazon Fire TV, 43 inç, 50 inç ve 55 inç olmak üzere üç boyutta mevcuttur. Her üç model de aynı bağlantı noktalarına, özelliklere ve tasarıma sahiptir ve hepsi 4K panellerle donatılmıştır. Gelişmiş ve daha sürükleyici bir deneyim için HDR10, HLG ve Dolby Digital Plus’ı desteklerler.

Feragatname

Burada Pocketnow’da, karşılaştığımız en iyi teknoloji fırsatlarını size sunmaktan mutluluk duyuyoruz, böylece en sevdiğiniz ürünlerde ve satın alımlarınızda onları aramak için zaman harcamadan mümkün olduğunca fazla para biriktirebilirsiniz. Bununla birlikte, yayınladığımız anlaşmalar makalelerimizi yayınladığımız sırada geçerlidir ve onlarla karşılaştığınızda artık mevcut olmayabilir veya ürünler stokta bulunmayabilir. Cüzdanınız lehine sizinle çalışmaya kararlı olduğumuz için lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Adından da anlaşılacağı gibi, size yüzlerce uygulama getiren Amazon’un Fire TV arayüzü ve Disney +, Netflix, Amazon Prime Video, HBO, Apple TV +, Hulu ve daha fazlası dahil olmak üzere en sevdiğiniz akış hizmetleri tarafından desteklenmektedir. Tıkınırcasına izlenecek bir milyondan fazla film ve TV bölümü var. Fire TV ayrıca bir Alexa Voice uzaktan kumandası ile birlikte gelir ve dijital sesli asistana aklınızdaki herhangi bir soruyu sormanıza olanak tanır. Bu, hava durumunu, spor skorlarını kontrol etmenizi ve hatta Amazon’dan bazı yeni temel bilgileri sipariş etmenizi sağlar.

Bağlantı da bu akıllı TV’de mükemmeldir ve hoparlörler ve soundbarlar gibi ses ekipmanlarını eşleştirmenize izin veren bir HDMI eARC bağlantı noktasının yanı sıra üç HDMI bağlantı noktası ile birlikte gelir. Ekran ayrıca 4FPS’ye kadar 60K çözünürlüğe sahiptir ve bu da onu konsollarınızla oyun oynamak için mükemmel bir cihaz haline getirir.


Amazon Fire TV Stick akış cihazlarında bu fırsatlara göz atın

 • Amazon Fire TV Stick Lite

  Yangın TV Stick Lite

  Amazon Fire TV Stick Lite, özellikle zaten bir Amazon Prime aboneliğiniz varsa ve bütçeniz varsa, en iyi akış cihazlarından biridir. Cihaz, güvenilir ve istikrarlı hızlar sağlamak için mükemmel HD kalitesinde filmler ve hızlı bir işlemci sunar.

 • PBI Yangın Çubuğu HD

  Amazon Fire TV Stick (HD)

  Amazon Fire TV Stick (HD), 1080p akış özelliğine sahiptir. Fire TV Stick Lite üzerinde, uzaktan kumandada TV’nizi, soundbar’ınızı ve alıcınızı kontrol etmek için kullanılabilecek özel güç, ses seviyesi ve sessiz düğmeleri vardır.

 • Amazon Fire TV Çubuğu 4K

  Amazon Fire TV Çubuğu 4K

  Fire TV Stick 4K, Dolby Vision ile sinematik 4K akışı destekler ve elinize alabileceğiniz en uygun fiyatlı 4K akış cihazlarından biridir. En sevdiğiniz uygulamaları ve akış hizmetlerini mümkün olan en yüksek ayarda kullanmanızı sağlayan güçlü bir çipe sahiptir.