2023’ün En İyi Verizon MVNO’su: En İyi Seçimlerimiz


Büyük bir maliyet ödemeden Verizon’un devasa ağının avantajlarından yararlanmak istiyorsanız, bir Verizon MVNO operatörünü kontrol etmelisiniz. Bu kablosuz şirketler, Verizon’dan kapsama alanı “kiralar” ve bunu size daha düşük bir aylık maliyetle sunar. Sözleşme imzalama konusunda endişelenmenize gerek yok ve hesabınızı istediğiniz zaman herhangi bir ceza ödemeden iptal edebilir veya güncelleyebilirsiniz. Bunun değiş tokuşu, MVNO’ların genellikle geleneksel bir taşıyıcının avantajlarından yoksun olmasıdır ve bir ağ meşgul olduğunda hizmetinizin önceliği düşebilir. Bununla birlikte, MVNO’lar, basitlikleri ve satın alınabilirlikleri nedeniyle her tür cep telefonu kullanıcısı için giderek daha popüler hale geliyor. Verizon’un ağını kullanan (ancak Verizon olmayan) en iyi operatörlerle ilgileniyorsanız, bu kılavuz sizin için.

Söylenen ve yapılan her şey, Visible bizim için en iyi genel seçim olarak öne çıkıyor. Tabii, değiller teknik olarak bir MVNO, ancak sınırsız veri, 5G erişimi ve sektördeki en düşük fiyatlardan biri gibi olağanüstü Verizon avantajları sundukları için, onlardan burada bahsetmezsek ihmal etmiş oluruz.

Bunlar, Verizon’un ağını kullanan en iyi taşıyıcılardır.

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Şampanya ve Yeni Yıl öğeleri içeren görünür reklam

(İmaj kredisi: Görünür)

(yeni sekmede açılır)

Görünür

En İyi Genel

Satın alma nedenleri

+

Sınırsız konuşma, metin ve veri

+

Vergiler ve ücretler dahil

+

Hem LTE hem de 5G dahildir

+

ücretsiz erişim noktası

Kaçınılması gereken nedenler

Diğer ön ödemeli operatörlere kıyasla telefon desteği eksik