2023’ün En İyi Galaxy S20 Ultra Ekran Koruyucuları


Sadece ekranı çizmek veya parçalamak için pahalı bir amiral gemisi telefon satın almak korkunç bir duygu, bu yüzden önceden plan yapın ve en iyi Galaxy S20 Ultra ekran koruyucularından birine yatırım yapın. Samsung’un 2020’nin en iyi telefonu, pürüzsüz 120Hz yenileme hızına, Qualcomm’un en yeni Snapdragon 865 işlemcisine ve 100x yakınlaştırma özelliklerine sahip canavarca bir arka kamera kurulumuna sahip devasa 6,9 inç AMOLED ekrana sahip. Bu Galaxy S20 ekran koruyucuları, ekranı kullanma deneyimini bozmadan maksimum koruma için tasarlanmıştır.

Yatırımınızı en iyi S20 Ultra ekran koruyuculardan biriyle koruyun

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Galaxy S20 Ultra’nızın ekranı biraz sevgiyi hak ediyor

Yeni S20 Ultra’nızı kılıf veya ekran koruyucu olmadan sallama dürtüsünü anlayabiliriz. Samsung Galaxy S20 Ultra incelememizde, telefonun o kadar büyük olduğunu ve onu tutmak için bir PopSocket veya telefon ziline ihtiyacınız olacak kadar büyük. Ekran, test ettiğimiz tüm akıllı telefonlar arasında en iyi parlaklığa, renklere, görüş açılarına ve yansıtıcılığa sahip, öyleyse neden onu örtmek isteyesiniz? Ancak telefonu bıraktığınız an, telefonu güvende tutacak bir şeyinizin olmasını dileyeceksiniz.