2023’te Samsung Galaxy S22 Plus için en iyi ağır hizmet kılıfları


Galaxy S22 Plus, devasa bir ekrana sahip güzel bir telefon, ancak bu ekran, özellikle zorlu bir yaşam tarzı yaşıyorsanız, aynı zamanda potansiyel bir zayıf noktadır. İster doğa yürüyüşleri, şehir keşifleri için dayanıklılığa ihtiyacınız olsun, ister beton döşemek gibi zorlu bir işiniz varsa, sağlam bir kasadan korunan S22 Plus’ın keyfini çıkarmaya devam edebilirsiniz. Kamera lenslerinizi çatlaklardan veya gereksiz yere maruz kalmaktan korumak için sürgülü kapılı bir çanta bile alabilirsiniz.

Ağır hizmet kasasıyla iletişimi açık tutun

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

S22 Plus’ınızı damlalardan ve birikintilerden koruyun

Söz konusu olduğunda, ne tür bir korumaya ihtiyacınız olduğuna kendiniz karar vermeniz gerekecek. Hemen en büyük ve en zorlu davaya gitmek doğru hareket gibi görünse de, alabileceğiniz en iyi Android telefonlardan birine çok fazla ekstra hacim katıyorsunuz. Bir kemer klipsi bu konuda yardımcı olabilir, ancak bazen cebinize sığacak bir şeye ihtiyacınız olur ve bu ağır hizmet çantalarından birini çıkarmak biraz çaba gerektirebilir.