2023’te Samsung Galaxy S21 için En İyi microSD Alternatifleri


Samsung, 2021 amiral gemileriyle microSD kart yuvasını terk etti, bu nedenle Galaxy S21 için en iyi microSD alternatiflerini arıyorsanız, size yardımcı olmak için buradayız. S21’in dahili depolamasıyla aynı performansı sunan pek çok seçenek mevcut; Samsung T7, sağlam tasarımı ve ışık hızında dosya aktarımıyla liderliğini koruyor. Genişletme yuvasını kaçırıyorsanız Galaxy S21’iniz için en iyi microSD alternatiflerini burada bulabilirsiniz.

Galaxy S21’inizin depolama alanını microSD kart olmadan genişletin

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu ürünlerle Galaxy S21’deki microSD kartı kaçırmayacaksınız

UFS tabanlı dahili depolama, microSD kartları önemli ölçüde geride bırakıyor ve Samsung, Galaxy S21 serisindeki yuvayı çıkarma nedeni olarak bunu kullandı. Ancak harici SSD’lerin geniş kullanılabilirliğiyle, geleneksel microSD kartlarla aynı maliyete sahipken çok daha iyi aktarım hızları sağlayan pek çok seçenek vardır. Galaxy S21’inizin depolama alanını genişletmeniz gerekirse, tavsiyem Samsung T7 taşınabilir SSD olacaktır.