2023’te Samsung Galaxy Note 20 için en iyi kablosuz şarj cihazları


Galaxy Note 20 için en iyi kablosuz şarj cihazları tutarlı, şık ve hızlıdır. Telefonunuzun doğru şekilde sıralanıp sıralanmadığını asla tahmin etmemelisiniz ve sizi Samsung’un Hızlı Şarj kablosuz profilleri yerine ağır bir 5W şarjla bekletmemeliler. İster iş odanız için hafif ve çevik bir şeye, ister komodininiz için sağlam bir standa ihtiyacınız olsun, bunlar Samsung Galaxy Note 20 için en iyi ve en parlak kablosuz şarj cihazlarıdır.

Bunlar, Galaxy Note 20’niz için en iyi kablosuz şarj cihazlarından bazılarıdır.

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Galaxy Note 20 için en iyi kablosuz şarj cihazları nelerdir?

Dışarıda çok sayıda kablosuz şarj cihazı var, ancak Samsung Galaxy Note 20’yi Samsung’un reklamını yaptığı tam 15W’ta şarj etmek istiyorsanız, Samsung 15W Fast Charge 2.0 Kablosuz Şarj Standı gibi birinci taraf şarj cihazlarına bağlı kalmanız gerekecek. 15W şarj, Galaxy S10 serisinden Note 20 serisine kadar yalnızca bir avuç Samsung telefonu tarafından destekleniyor ve bu nedenle, şimdiye kadar bunu destekleyen yalnızca bir Samsung kablosuz şarj modeli var.