2023’te Ring için en iyi akıllı ışıklar


Ring’in kapı ziline ve güvenlik kameralarına bağlanan birkaç akıllı ışık var. Nerede yaşadığınızı, kaç noktanın izlenmesi gerektiğini ve bunları birbirine bağlamak için neye ihtiyacınız olduğunu göz önünde bulundurarak size aydınlatma seçeneklerinde yol göstereceğiz. Ring, dış mekan aydınlatmasından evinizin aydınlatmasına kadar size yardımcı olacak bir ışık ve aksesuara sahiptir. Bu öğeleri Ring Bridge üzerinden bağlamak, aydınlatmanızın ve Ring cihazlarınızın geri kalanının daha fazlasını yapmasını sağlayan bir dizi akıllı özelliğin kilidini açar.

Halka Işıklar ve Bağlantı Ekipmanları

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.


Güvenlik ihtiyaçlarınızı belirlemek.

İlk adım, Ring güvenlik ışıklarınızı nereye koyacağınızı bulmaktır. Bunu bilmek, ne tür ışıklara ihtiyacınız olduğunu ve kaç tane olduğunu belirler. Ev güvenlik kurulum uzmanları, evinize ve mülkünüze günün farklı saatlerinde bakmanızı önerir. Bu, özellikle bina girişlerinin çevresinde ve park etmiş araçlar, çim süsleri veya mobilyalar gibi değerli eşyaların yerleştirildiği yerlerde gölgelerin olduğu yerleri görmenizi sağlar. Ayrıca, sarmaşıkların fark edilmeden evinize kolayca yaklaşabileceği çalılar ve yoğun çevre düzenlemesine dikkat edin.