2023’te PS4 ve PS5 için en iyi USB mikrofonlar


Akışın sürekli artan popülaritesi, çok fazla rekabetle birlikte gelir. Kendinizi farklı kılmak için harika bir kişiliğe ihtiyacınız olacak, ancak bazı güvenilir ekipmanlara da ihtiyacınız olacak. Vasat mikrofonlar, izleyicileri hızla kaybetmenin kesin bir yoludur. Bunun yerine, bütçenizi zorlamadan birinci sınıf ses kalitesi sunan oyununuzu geliştirmek için en iyi PS4 USB mikrofonlarından bazılarını deneyin. Ekibimiz, yüksek kaliteli sesi ve değişken kayıt modelleri nedeniyle Blue Yeti’nin USB mikrofonunu tercih ediyor. Yine de bu listede, PS4 veya PS5’inizden akış yaparken size kristal netliğinde ses verecek, her bütçeye uygun birkaç güvenilir seçenek var.

Tüm yayın ihtiyaçlarınız için en iyi USB mikrofonlar

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ben Blue, da ba dee, da ba — “ÖL!!!!!!”

Bir grup yayıncıya hangi mikrofonu kullandıklarını sorarsanız, muhtemelen Blue Yeti X veya Blue Snowball duyarsınız. Bunların her en iyi PS4 USB mikrofon listesinin başında olmasının bir nedeni var: İyi çalışıyorlar, uygun fiyatlılar ve yorum akışından çok daha fazlasını kaydetmek için kullanışlılar. Böylece kolayca paranızın karşılığını alacaksınız ve ardından bir tane alarak biraz para kazanacaksınız.