2023’te PS4 ve PS5 için en iyi klavyeler


Yani, PS4 veya PS5’inizle kullanmak için bir klavye istiyorsunuz. Oyunlarda kullanacaksanız, çoğu PS4 oyununun alternatif bir kontrol cihazı olarak değil, yalnızca oyun içindeki diğer oyunculara mesaj göndermek için klavyeleri desteklediğini bilin. Bu nedenle, muhtemelen paranızı biriktirmeli ve süslü bir mekanik oyun klavyesinde her şeyi yapmamalısınız. Kompakt veya hafif bir klavye, oyun oynarken kanepede yanınıza oturabilir ve hızlı bir mesaj için kucağınıza çekmesi de bir o kadar kolaydır. İşte şu anda alabileceğiniz en iyi PS4 klavyelerinden bazıları (PS5 ile de çalışır).

Yazım hataları dahil değildir

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Seçeneklerinizi tartın

PS4 veya PS5’iniz için bir klavye alırken, stoklardan bir tane aldığınızı varsayarsak, her şeyi yapmanıza gerek yoktur (istemiyorsanız). Birkaç oyun kontrol için bir fare ve klavyeyi destekler, ancak çoğu bunu yalnızca oyun içi mesajlaşma için kullanmanıza izin verir. Örneğin, şifre girmek veya arama yapmak için kullanabilirsiniz, ancak sınırlı bir yeteneği vardır.