2023’te Oculus Quest ve Quest 2 için en iyi manyetik şarj cihazı


Manyetik Şarj Aletleri harika, sorunsuz bir Quest 2’dir ve kullanım sırasında şarj edilir. Manyetik şarj cihazları, kulaklığınızı takmayı tatmin edici bir çırpıda kadar basit hale getirir! Ayrıca, yoğun bir VR oturumu sırasında kazara bir kumandaya takmanız durumunda kulaklığınızdan bir akorun güvenli bir şekilde çıkmasına izin vererek potansiyel olarak başlığınıza zarar vermenizi veya kendinizi incitmenizi engeller.

Bunların hepsi USB Tip C kabloları olduğundan, olabilmek bunları mobil VR kulaklıklarınızla kullanın, ancak bu listeyi özellikle Meta’nın Quest cihaz ailesini göz önünde bulundurarak yaptık. Bununla birlikte, bir Quest veya Quest 2 ile çalışmak için, yüksek veri aktarım hızını ve hızlı şarjı desteklemesi gerekir, bu da uyumlu seçimleri en iyi başlangıç ​​noktanızın altında yapar. Cafele USB-C manyetik adaptör tam da bu sebeplerden dolayı bir numaralı seçimimiz ve tüm ihtiyaçları fazlasıyla karşılıyor.

Tüm akorlar, yaygara yok

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Manyetik USB-C portlu Blue Cafele şarj kabloları

(İmaj kredisi: Cafele ve Amazon)

Cafele USB-C Manyetik Kablo ve Uçlar

Güç ve veri

Satın alma nedenleri

+

hızlı şarjı destekler

+

480MB/sn’ye kadar veri aktarımını destekler

+

Güçlü örgülü yapı

+

Bir pil takımıyla kullanmak için yeterince uzun

Kaçınılması gereken nedenler

Düz konektör (90 derece değil)