2023’te nötr kablo gerektirmeyen en iyi akıllı ışık anahtarları


Nötr kablo gerektirmeyen en iyi akıllı ışık anahtarları nelerdir?

Nötr kablosu olmayan akıllı ışık anahtarları nadirdir, ancak ihtiyaçlarınızı karşılayan birkaç marka vardır. Lutron Caseta, akıllı ev ağınızda onları “aktif” hale getirmek için ikinci bir köprü veya merkez gerektirmesine rağmen, kişisel favorimdir. Bir GE Cync anahtarı, nötr bir kablo veya hub olmadan çalışır ve bu da onu en uygun fiyatlı seçenek haline getirir.

Akıllı anahtarlar asla uyumaz

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ulusal Elektrik Yasası, her ışık anahtarı bağlantı kutusunun nötr bir kabloya sahip olmasını gerektirmeden önce birçok evin kablo bağlantısı yapılmıştı. Böyle bir eviniz varsa, en iyi akıllı anahtarların çoğu sizin için çalışmayacaktır. Neredeyse her akıllı anahtarın bağlı bir nötr kabloya ihtiyacı vardır çünkü her zaman açık kalmaları gerekir.

Nötr tel olmadan ampul, güç kaynağı (veya bağlantı kutusu) ve ışık anahtarı arasında tek bir devre vardır. Işıkları kapatırsanız, ampulden elektrik geçmediği için elektrik akımı kesilir. Bu nedenle, genellikle güç kaynağını anahtara doğrudan bağlayan nötr bir kabloya ihtiyacınız vardır: Işıkları kapatırsanız, devre yine de bozulur, ancak nötr kablo anahtara kendi kalıcı güç kaynağını verir.

Hemen hemen her akıllı anahtarın nötr bir kabloya ihtiyaç duymasının bir nedeni vardır.