2023’te Nothing telefonu için en iyi kılıflar (1)


Görkemli Nothing telefonu (1) bir patlama ile görücüye çıktı. Günümüzün son derece rekabetçi akıllı telefon pazarında bir isim yapmak oldukça uzun zaman alıyor, ancak Hiçbir şey bu kadar yaklaşamadı. Telefonu (1) kendiniz için aldıysanız, tebrikler! Şimdi, o benzersiz şeffaf arka yüzü kırmadan veya paramparça etmeden önce lütfen Nothing telefon (1) için harika bir kılıf edinin. Hiçbir şey yok edilemez değildir, Gorilla Glass 5 bile.

Nothing telefonunuz için harika kılıflar (1)

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Hiçlik telefon (1) kapakları söz konusu olduğunda daha az, daha fazladır

Nothing telefonu (1) için en iyi kılıflar, düşmeye karşı korumalı, açık bir şekilde şeffaf veya yarı şeffaf seçeneklerdir. Cihazın ana cazibesini gizlemek istemezsiniz: Glif Arayüzünü oluşturan arkaya gömülü LED ışıklar. Arkadaki her şey camla kaplı olduğundan, Nothing telefonunuz için bir kılıf alırken şok direnci bir numaralı önceliğinizdir (1). Bunu sağlam bir ekran koruyucu takip etmelidir.