2023’te Google Pixel 6 için en iyi cüzdan kılıfları


Birçoğu Google Pixel 6’da arka parmak izine sahip olmayı özlese de, bunu bir ekran içi sensörle değiştirmek, kart yuvaları ve cüzdan kapakları için açık alanı ikiye katladı. Bu, Pixel 6 cüzdan kılıflarının, folyolarla veya gülünç derecede sıkışık kart yuvalarıyla sıkışıp kaldığımız önceki yıllara göre on kat daha iyi olabileceği anlamına geliyor ve bunlar bugün satın alabileceğiniz en iyi kılıflar.

Kart yuvaları neden Pixel 6 cüzdan kılıfları arasında üstün geliyor?

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Folyolar, karşılaştığımız olağan cüzdan çantası olsa da, Google, Pixel 6’nın ses kıskacını sağ tamponda ölü merkeze çok yakın konumlandırdı. Bu, çoğu yaprağın talihsiz bir kusuru olduğu anlamına gelir: ortalanmış herhangi bir yaprak kapağı, sesi kısma düğmesini ve muhtemelen sesi artırma düğmesini de kapatır. Yine de bir folyo istiyorsanız, çanta çantanızdayken müziğinize müdahale etmemelidir, ancak müziği kapatmak için onu açmanız gerekecektir.