2023’te Galaxy S22 için en iyi pil kılıfları


6,1 inç Dinamik AMOLED ekran, harika bir üçlü lens arka kamera dizisi, Qualcomm’un üst düzey Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti ve çok daha fazlasını küçük gövdesinde bir araya getiren Samsung Galaxy S22, kolayca en iyilerinden biri şu anda piyasada bulunan kompakt Android akıllı telefonlar. Bununla birlikte, bu küçük tek elli boyut aynı zamanda küçük bir pil anlamına gelir ve bu şeyin içindeki 3.700mAh hücre, saatlerce ve saatlerce yoğun kullanım için tam olarak uygun değildir. Bu nedenle, cihazı yalnızca pil ömrünü uzatmakla kalmayacak, aynı zamanda korumasını da sağlayacak bu en iyi Galaxy S22 pil kılıflarından biriyle eşleştirmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Bu Galaxy S22 pil kılıflarıyla akıllı telefonunuzu tamamen şarjlı tutun

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bunlar en iyi Samsung Galaxy S22 pil kılıfları

Eğlenceli boyutlu Samsung Galaxy S22 hakkında beğenilecek çok şey var (yeni sekmede açılır) ve en iyi Android telefonlardan biri olarak sunduğu her şey (yeni sekmede açılır) orada mevcut. Kompakt bayrak gemileri eskisi kadar yaygın değil çünkü ekranlar her geçen yıl daha da büyüyor. Samsung’un Galaxy S22 ile batarya konusunda bazı büyük iyileştirmeler getirmesini umuyorduk ama görünüşe göre Galaxy S23 serisini beklememiz gerekecek. (yeni sekmede açılır) bu gerçekleşmeden önce.